Hesap İşletim Ücreti Alınır mı ?

az evvel birkaç sene önce kapattığım garanti bankası vadesiz mevduat hesabımı internet üzerinden gsbonus card alabilme sevdasına açtırdım.. Lakin daha başvuru aşamasına bile gelmeden kriterleriniz bonus kart almak için yeterli değildir gibilerinden bir ibare ile karşılaştım.. Bunun üzerine internetten hesabımın tekrar kapatılması talebinde bulundum ve talep şu an beklemede görünüyor..Şimdi sırf bu birkaç dakikalık hesabın açık kaldığı süreç için bile bu adamlar hesap işletim ücreti, ıvır zıvır ücreti gibi ekstra bir ücret keserler mi benden hesabı kapatabilmem için? Malum bankalar bu gibi konularda çok cin fikirli oluyor..

yakın zamanda sırf internetten hesabıma bakabileyim diye açtırdığım vadesiz hesabı 1 hafta sonra kapattırmıştım, ücret almıyorlar, ancak yılda 2 kez hesap işletim ücreti işleniyor hesaplara, o tarihlere denk gelirsen ödemen gerekir. aslında bu ad altında bir ücret ödemen de gerekmiyor da şimdi o konuyu valla açıklayamicam acaip keyfim kaçık internetten az baksan bulursun

  • Bigvocate  (10.12.09 19:33:14 ~ 19:33:40)
hesabında para yoksa sorun olmaz. ancak garanti bankasında tckimliğinle tanımlı başka bir hesabında para varsa direk alabilirler.

  • modesttiago  (10.12.09 19:34:53)