PIN kodu kirma

Selamlar Kattegatlilar,

simdi benim komsum bilgisayardan biraz anliyorum diye bana surekli pin kodu kirmam icin telefon getirip duruyor. Turkiye' de yasamiyorum ve komsumda 2 cocuk babasi taksici bir agbimiz. Arada sirada musteriler unutuyor bu da herhalde ekstra gelir olsun diye bana getiriyor. 1-2 kez bahaneyle geri cevirdim ama ingilizce de pek anlamiyor bu sefer becereyim diyorum bu mevzuyu.

Aramizda anlayan var mi ozellikle Android kullanan telefonlar icin veya markaya gore PIN kodu kirma vs bir program (freeware veya parali) onerecek var mi? Ya da yol yontem onerecek var mi? Mesajla veya buraya yazsaniz valla cok makbule gecer zira komsum bana bayagi yardimci oldu ve oluyor bana.

Hos bu yazdiklarim illegal de olabilir onu da bilmiyorum ama en azindan Turkiye'de degilim.

Bir zahmet cozum onerisi olan varsa yardim etsin.

Hurmetler,

hukugun olmadigi bir ulkede misin? suca ortak oluyorsun eger o telefon ticari amaclarla kullaniliyorsa. niyetiniz sahibine geri ulastirmak degilse bulasma.

  • jedilance  (29.09.16 20:07:35)