[]

su kaçan telefon

lg g4 telefon, sırt çantasında iken çok kısa süreli deniz suyu maruziyeti ardından açılmadı. tavsiye edilen şeyleri yaptık (pirinç vs), 3-4 gün sonra telefon açıldı ancak dokunmatiği çalışmamakta ve bilgisayara takınca bilgisayar tanımamaktaydı. servise gönderdik (lg tr garantili), anakart değişimi gerekli denerek 1075 tl istediler.

zaten telefonun ederi bundan birkaç yüz lira daha fazla iken bu ücreti vermek mantıklı mı, resmi servis dışında başka bir yere yaptırılabilir mi, bu konuda tavsiyesi olan varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler


 
mantıklı değil tabi, artık servisler de bu sistem, kazık fiyat çekelim hem bize gelmesin uğraşmayalım, hemde yenisini almak zorunda kalsın sistem dönsün.

olay tamamen bundan ibaret.

denizsuyu girdiyse oksitlemiştir büyük ihtimalle.

hocam hakakten doğruysa servisten başkası anakart bulamaz, belki bozuk başka bir telefon bulunurda ondan sökülerek yapılır, hani ekranı kırıldı servis 500 çekti ben 200 e çin malı ekranla yaptırayım olayı olmaz ki?
  • killerbee  (29.09.16 17:45:29 ~ 17:50:30) 
ekranı kırılmış telefon bekleyip onu almaya bakacaksın. onun anakartı ona takacaksınız...


  • gotic  (29.09.16 19:14:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.