[]

Durup dururken yanmaya başlayan airbag ışığı

Bu sabah araba çalıştırırken service ışığı yanıktı sonra bakınca airbag sembolünü gördüm. Durduk yere neden yapar bunu? Arabayı aldığım adam koltukla oynamaktan oluyor falan dedi ama yakında oynamadım.
 
bence servise götür. tamirciye götürme öenmli bir konu olabilir.
degilse zaten bilgisayara baglayıp siliyorlar.

  • skyangel  (29.09.16 11:27:12) 
Vw grup bir arabaysa; koltuğun altında soket oluyor onlarda. O oynamıştır büyük ihtimalle.


  • bir3iki7  (29.09.16 11:31:54) 
aracın daha önce kazası varsa ve airbag işlem gördüyse ondan dolayı da olabilir. diğer ihtimal de arabayı satan kişinin size söylediği, araç çalışırken koltuğu ileri geri oynatmadan dolayı koltuğun altındaki soket ya a kablolar zarar görebiliyor.

tahmin ediyorum, araç ford. bildim mi?
  • himmet dayi  (29.09.16 11:41:56) 
airbag soketlerinde oksitlenme olabiliyor bazen bu sebepten olabilir.


  • from brain to fingers  (29.09.16 12:17:55) 
aynısı geçen gün başıma geldi. direksiyondaki airbag sargısında arıza çıktı. araç eski ve orijinali aşırı pahalı olduğu için tamir ettirdim.


  • novotni  (29.09.16 13:09:37) 
Araç renault clio 2005.
Aracın kazası yok çook eskiden ufak kazaları var.
Aracı satan kişiyle aynı yerde çalışıyoruz alalı 2 ay oldu. Sorunca böyle bir şey söyledi.
  • six packsiz  (29.09.16 22:31:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.