marmara uni. fransizca hazirlik okuyan var mi?

kitap olayini ne yaptiniz? yahu iki kardesim de bu sene fransizca hazirlik okuyor. kitaplar 350tl ve sadece okulda satiliyor. internetin altini ustune getirdim ne sifirini ne de ikinci elini bulabildim. okuldan alsalar iki kisiden 700tl eder. nasil olacak ki bu is?

okul başladı mı? öğreniilir başlayınca millet nasıl halletmiş.

  • skayas  (27.09.16 23:14:01)
fransızca değil de ingilizce okudum gerçi ben ama marmara'da kullanılan bir kitabın akmar'da olmaması zor gibi, bir şekilde bulup çoğaltırlardı bizim zamanımızda. lisans olaylarında ya da kontrollerinde falan bir ağırlaşma olduysa bilemeyeceğim.

fransızca bölümlerde bu senenin 1. sınıflarının facebook gruplarına falan kaynayıp onların eskileri isteyebilirler ya da nereden nasıl temin edebileceklerini sorabilirler. üstte dendiği gibi dersler başlayınca yayılır zaten nerede ne kadara bulunduğu falan.
  • nrmnm  (27.09.16 23:22:03)
dersler baslamis. diger ogrencilerin de kafasi karisikmis. akmar'da korsaninin olacagini ben de dusunuyorum ama hocalar korsan almayin diyorlarmis surekli. bos verip alsinlar mi acaba? her turlu fb grubuna girmisler, ortalikta ikinci falan kitap satana rastlamamislar. dediginiz gibi, biraz zaman gecsin. dingil hocalar bi de son tarih falan vermisler kitap almak icin. nasil sinirlendim amk.

  • hopeless  (27.09.16 23:32:53)