[]

doktora şiddet

yakın arkadaşım bu dangalaklığı yapıyor kafa atmış sanırım doktora ve şimdi eve celp gelmiş bunun hukuki boyutu ne olur onun için evet kötü bir eylem ama ne yapılabilir bu durumda ?
(müstahak,iyi olmuş vs gibi yorumlarınızı istemiyorum evet müstahak ama konumuz o değil o yüzden beddua edecekler bir adım geri ) 
dr'la iletisime gecip ozur dilesin, olayi tatliya baglamaya calissin, belki davayi geri ceker.


  • doksan4  (27.09.16 19:31:12) 
doktor davayı çekse bile kamu davası olarak dava devam eder . hapis cezası alır . ertelenir . 5 yıl içinde başka bir ceza alırsa üstüne eklenir .


  • uzman pratisyen  (27.09.16 19:49:39 ~ 20:45:03) 
doktor memursa yandı arkadaşın. doğrudan kamu davası şikayeti geri çekmek falan olmuyor yani. anca manevi tazminat davası açmaktan kurtarır belki.

hakaret üç ay - iki yıl , tehtid altı ay - iki yıl, yaralama dört ay - üç yıl. arkadaş ne yaptığına göre toplasın işte bunları. kafa atmak çok çok ciddi bir şey değil mahkemede uslu durursa pişmanım derse alt limitten ceza alır açıklanması ertelenir hapse girmez.
  • argent dawn  (27.09.16 23:34:37) 
müstahak, iyi olmuş, beter olsun.


  • naharir  (28.09.16 00:12:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.