özel güvenlik kursu vazgeçme

silahsız olarak başvurdum2 taksidi ödedim ama şu an vazgeçtim 300 tl ödedim parayı geri alma şansım var mı yoksa sğuk su mu içiyim yanar mı aradım kursu patronla konuş gelip dedi olmuyorsa boşuna gitmiyim

olur ya da olmaz diyemeyiz çünkü patronun insiyatifinde. Ancak sözleşme v.s gibi birşey ya da senet filan imzaladıysan; geri kalanını da alabilirler belki asıl o iş sıkıntı olur.

Konumuzla çok ilgisi olmasa da örnek teşkil edebilir. Benim başımdan şöyle bir olay geçmişti, vakti zamanında dershane değiştirmiştim ve geri kalan bütün ücreti de ödemiştik. Hatta normalde her ay taksitle ödüyorduk, ayrılınca geri kalanın tamamını bi' kerede verme durumunda kalmıştık. Ve bu yüzden onlara da hiç kızmadım, bu onların en doğal hakkı. En başında düşünecektik o senedi ya da sözleşmeyi imzalamadan böyle bir ihtimalin olabileceğini.
  • mete kudur  (27.09.16 19:16:35)
Ödediğin parayı geri alman zor,
sonraki taksitleri ödememek için görüşmen gerekebilir.

  • €xpolerer  (28.09.16 11:59:15)