amerika seyahat sağlık sigortası yaptırmalı mıyım?

iş icabı diplomatik vizeye başvurduğum için belge istemediler, dolayısıyla sigorta yaptırmadım. sonrasında kimse de yaptır demedi. şimdi aklıma geldi, başıma bişey gelse sigortam olmayacak. yaptırayım di mi?

bence yaptir ucuz bisey zaten ne olur ne olmaz kafa rahatligi icin deger

  • robokot  (27.09.16 13:34:39)
Gerek yok ama biz yaptırdık
Ancakşunu unutma karnım ağrıyo grip oldum gibi şeyleri karşılamıyo trafik kazası uzuv kopması gibi hayati şeyleri karşılıyo

  • basond  (27.09.16 13:43:18)
Bence yaptır. Hatta iş yeri yaptırmalı. Yaptırmıyor mu?

ABD'de ambulans çağırmanın bedeli bile 1000 dolar diye duymuştum bu sigorta muhabbeti olduğunda.
  • himmet dayi  (27.09.16 13:51:17)
Yaptır yaptır, bişey olmaz deme.

  • yanginmerdiveni  (27.09.16 14:03:20)
@basond, dikkat etmem gereken bişey var mı? şengen sigortasını biliyorum da..

@himmet, harcırahsız yolluksuz gidiyorum. gri pasaport harcımı bile ben ödedim, öyle diyim.
  • manuel mandalina  (27.09.16 14:18:14 ~ 14:22:48)
Yaptir. Belli olmaz ne olacagi.
Amerika icin diceksin, yaparlar onlar.

Acillik durumlar karsilanir. Yani acilde agri kesici yemeni gerektirwcek karin agrin olursa evet karsilar. Ama onun disinda basim agridii yi karsilamaz. Ya da doktora gidiyim de muayene olayim olmaz tabi. Acil durumlar icin. En cok kaza vb.
  • kuehles blondes  (27.09.16 15:47:11)
Kuehles açıklamış sen genede sigortacıya sor durumu anlatır ayrıntılı net sor

  • basond  (27.09.16 17:05:22)