keşke gitmeseydi dediğiniz teknolojiler?

şöyle tadını çıkaramadan kaybolan, harika olmasına rağmen daha iyi şeyler çıkınca yokolan teknolojilerden hangilerini özlüyorsunuz?

şu telefonlar tüm diğer aletleri piyassadan sildi. içinde her şey de var zaten...

önce mp3ler, kaset çalarları(aka walkman) piyasadan sildi, sonra ipodumsu daha güzel mp3 playerlar geldi, sonra telefonlar mp3 playerları sildi.

bu arada md playerlar çıktı, ben hevesimi alamadım onlardan...
images.sonicelectronix.com

saatlerde kalktı piyasadan.

bunlar gibi neler keşke olsa diyosunuz?

atari
eski olanlardan

  • basond  (27.09.16 01:05:38)
Google glass.

  • alwayschargeneverbend  (27.09.16 01:07:34)
msn messenger!

  • devilred  (27.09.16 01:14:44)
Abi yaziyi okurken md player dedim icimden.boyle guzel bir alete buyuk yazik oldu.

  • duptıs  (27.09.16 01:16:03)
ben de bi icq diyim de eksik kalmasin.

  • superfluid  (27.09.16 01:19:16)
oyun kartuşları. keşke hala kartuşla çıksa oyunlar. çizilme derdi vs yok.

bir de bantlı video cihazları 4k filan düşünmezdik çözünürlüğü istediğimiz gibi ayarlardık.
  • ergenpezeveng  (27.09.16 01:36:56)
Teletext'i çok severdim ben. İnsanın elinde bol kaynak olmayınca aynı şeyi döndüre döndüre okuyup sıkılmıyor bile. Toplam 5 bilmece, üç fıkra, 7-8 haber vardı. Müzik top 10 listesi haftada bir yenileniyordu. Her gün birkaç kere okur, yenisi gelmiş mi diye kontrol eder, yenisi varsa arkadaşımı arayıp haber verirdim. O da aynısını yapardı.

  • aychovsky  (27.09.16 01:45:22)
Google glass +1.

Tam alsam mı falan derken gitti.

Bir de taşınabilir yazıcı.
  • babilbaligi  (27.09.16 06:20:40)
Duyuruyu okurken md player aklıma geldi benimde.

  • sutlu nescafe  (27.09.16 08:09:27)