tülün/perdenin metresi kaç lira?

standart bir perdecide mefruşatçıda ne kadardır? koyu, içeriyi çok göstermeyen 3'e 2.5 bi tül almayı düşünüyorum.

15 liradan falan başlıyor.

  • buff  (26.09.16 11:37:46)
www.englishhome.com.tr

bu tarz bi şeyin bana mefruşatçı maliyeti 70 lira civarı mı olacak yani? english homedan falan alırım o zaman. gerçi bunların kornişe takılacak halkaları var mı? bi de perdeciye halka mı taktırıcam?
  • rajaz  (26.09.16 11:49:54)
Tülün bir de pilesi oluyor 2, 2.5 ya da 3 ölçü pile. Bu pile seçeneklerine göre de misal camın 2 metre, 2.5 pileyle tül diktireceksen 5 metre kumaş gidiyor. Yani 70 değil en az bi 100 lirayı gözden çıkarman lazım.

O english home'dakilerin halkası yok, alıp takman lazım, kendin takarsın. Ama bu pile işini hesaba kat. Linkte attığın tülün bütün bir eni 280. Yani pencereye çarşaf germişsin gibi olur takınca, dökümlü durmaz.
  • buff  (26.09.16 12:13:36)