[]

Android İçin Müzik Programı

Androidin kendi medya oynatıcısı hafızadaki şarkıların yarısını göremiyor, listeleme şekli çok dandik, rastgele fonksiyonu daha dandik, arayüzü de iyi değil.

Siz ne kullanıyorsunuz offline dosyalar için? Tüm dosyalarımı gösterecek, rastgele modunda sürekli aynı şarkıları dinletmeyecek ve mümkünse whatsapp gibi uygulamaların indirdiği ses kayıtlarını ayırabilecek bir program arıyorum.

Teşekkürler.

 
poweramp ve playerpro music player var. poweramp bir tık daha iyi. fiyatı da ultra uygun.


  • mermize  (26.09.16 08:29:07) 
ben kendi player'ını kullanıyorum, görmediği hiç bi formatta olmadı bu güne kadar

poweramp ta var ama beğenmemekten öte, ihtiyaç duymadım yani, kendi programı son derece yeterli androidin.
  • killerbee  (26.09.16 09:51:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.