her sabah 4- 5 gibi uyanmak

bir haftadır böyle. gece 1 gibi uyuyorum. hiçbir şey yokken 4- 5 gibi uyaniyorum. ve uzunca bir süre uyuyamiyorum. aşırı rahatsizim bu durumdan.

20 yıllık odamdayim. ses- ışık rahatsiz edici ve farklı olan hiçbir şey yok.
sinirim bozuluyor. normalde fil uykusu uyurum. alarmları asla duymam hatta. şöyle derin ve bilinçsizce uyumayı özledim.

nasıl cozucez bunu?

Ayni durumdayim. 5ten beri ayaktayim bir haftadir. Yatakta don don vakit gecmiyor.

  • fakyoras  (26.09.16 06:25:12)
belki mevsim geçişlerindendir. ya da farkında olmadan taktığın bir şeyler vardır kafanda.

  • matrix  (26.09.16 07:09:59)
bir ara bana da olmuştu yaklaşık 3-4 hafta sonra geçti şunu kullan yada şu doktora git diyemem kendiliğinden geçmesini bekliycen bilinç altındaki psikolojik nedenlere bağlıdır

  • krasich  (26.09.16 08:26:52)
Birkaç sene önce bana da olmuştu aynısından. 3-4 gibi kendiliğinden uyanıp uyuyamıyordum sonrasında. Çok fena psikoloji bozuyor, haklısın. Tamamen bilinçaltına atılan sebepler, farkında bile olmadığın durumlardan kaynaklı. Biraz müddet ver kendine. Gece yatmadan önce telkinlerde bulun. Beyin çoğaaceyip.

  • dessy  (26.09.16 09:11:50)
Bu bir haftadır bana da oluyor böyle. Mevsim geçişi olabilir.

  • yaren  (26.09.16 09:33:58)
1 aydir gece kacta yatarsam yatiyim sabah 7bucuk dedin mi ayaktayim
Ben ki normalde tam bi snorlax, hem uyku hem horlama acisindan shdjsj yani oglenlere kadar uyurdum.

Uyaniyorum, inada yataktan kalkmiyorum. Yarim saate sizip sonra 9bucukta yine uyaniyorum. Aslinda cok da kotu degil ama okul acilmadi hala, umarim okul acildiginda da boyle devam eder :D
  • kuehles blondes  (26.09.16 10:45:02)