Bir erkek nasıl sever?

Selam

Duyuru erkeklerine sormak istiyorum, bir erkeğin bir kadına sevdalanmasını analiz edebilir misiniz?

Şundan ötürü soruyorum, bir adam var, bir kadına onu insan olarak çok sevdiğini söylemiş. Fakat bunlar seks arkadaşı aynı zamanda, yani normal arkadaşlığın yanında. Seks esnasında da kadına sık sık onu çok güzel bulduğunu, ona karşı koyamadığını vs söyleyip duruyormuş. Düşünüyorum, adam hem cinsel olarak çok etkileniyor hem insan olarak çok seviyor... bu adamın olayı nedir? Duygusal ilişkiye girmeye korkan biri olabilir mi bu?

Yani bir erkek nasıl sever?

Niye korksun aksine tam tersi bence, hissi bi iliski istiyor. Ya da biraz tecrubesiz, kaptirmis kendini. Her erkek baska sever ayrica, her kadin gibi; soyle oznel konularda genel yargilara varmak beyhude cabaymis gibi geliyor bana.

  • bruceandwayne  (25.09.16 22:08:50)
@bruceandwayne

Ama kadınla sevgili olmuyormuş, istemiyormuş falan. Tuhaf.
  • yaren  (25.09.16 22:09:48)
Erkek sevince çükü ölür.

  • Batuhanolabilir  (25.09.16 22:10:03)
@Batuhanolabilir

Dalga geçmeden lütfen, sevince çükünün şahlandığını biliyoruz.
  • yaren  (25.09.16 22:12:01)
Sevilecek ve sevisilecek tipler farkliydi benim icin her zaman.

  • japon askeri  (25.09.16 22:12:13)
Erkek sevismek ve sirf bu amacla kadini elinde tutabilmek icin her turlu yalan soylebilir.bunu gozardı etmeyin.

  • astrid  (25.09.16 22:15:42)
what happens in yatak stays in yatak düşüncesi fakbadiliğin temel felsefesidir, yataktan pay biçerek adamın niyetinin aslında ne olduğunu yorumlamak pek doğru olmaz. duygusal ilişkiden korkmasına gerek yok, herhangi bir sebepten ötürü istemiyor da olabilir ki buna kız kaynaklılar da dahil. fakbadi de olsa insan insandır, iyi davranıp gönlünü hoş tutması illa duygusal hisle yorumlanmaz.

edit: astrid'in cevabını benimkinden daha olası yalnız, gelmemiş aklıma.
  • baba jo  (25.09.16 22:17:30 ~ 22:20:25)
Erkek bu her şey olabilir aile faktörü ilişkide gelecek görememe, duygusal bir ilişki aramama her şey olabilr daha fazla detay gerek.

  • gozu acik sevisen yahudi  (25.09.16 22:18:26)
Bu kadarını biliyorum, başka bişey demedi kadın tarafı.

  • yaren  (25.09.16 22:21:06)
Ne istedigini bilmiyor, kafasi karisik yada yukarida dendigi gibi oyun oynuor, yalan soyluyor. Dandik bi erkek olabilir :)

  • bruceandwayne  (25.09.16 22:29:26)
yalan söylüyor. erkeklerin konu bu noktaya gelince elindekinden (ki bu durumda elindeki arkadaşınız oluyor) maksimum seviyede ve uzun vadede en üst verimi alabilmek için yalan söylediğini bilmeyen yoktur herhalde.

  • köstebek kurabiye  (25.09.16 22:30:18)
bence arkadaşınız yatarken aşkım falan diye ağzından kaçırmış adam da bu benden hoşlanıyor galiba triplerine girmeye başlamış.

  • aydogank  (25.09.16 22:34:45)
@st curse

Böyle kız derken??
  • yaren  (25.09.16 22:42:04)
Saf olduğunu nerden çıkardın ki?

  • yaren  (25.09.16 22:47:44)
O benim bence. Kızın bunları anlatırkenki halleri hiç de meraklı üzgün şaşkın vs değildi, ben çok şaşırdım... soru bana ait zaten, kızın burayla ilgisi yok.

  • yaren  (25.09.16 22:52:20)
Seni insan olarak seviyorum yalan bi defa.bu su demek evet iyisin hossun ama bana uymaz demek,diyeceksin sevisme ne o zaman,elinde daha iy bir secenek yok.dimyata giderken evdekinden de olmamak adina vay sensiz yapamama getiriyor.

  • duptıs  (25.09.16 23:36:18)
"bir erkek" diyemeyiz ki ama bunu sorarken. 1 tane mi erkek var model olarak şu hayatta.

en masum haliyle adam kadını "iyi" biri olarak görüyor. insan olarak seviyor yani. bir de sevişecek kadar arzuluyor. ama aşksal anlamda kıpırtı uyandırmıyor demek ki.

daha az masum hali de şu. sevişmekten hoşlanıyor. ve "bağlanmasın" ve kaybetmeyeyim diye de "insan olarak seviyorum bla bla" ile süslüyor.
  • matrix  (25.09.16 23:38:19)
Kadın ideal eş değil işte.
Erkeğin kısa vadeli ilişkideki ideal eşi ile uzun vade eş profili devasa farklıdır. Bunu nasıl gözden kaçırdın? Nikahımıza alacağımız zaman gerekli iyi özellikleri bir bünyede toplamaya çalışıyoruz, kullanıp atacaksak word cs ve aoe çalıştırsa da yeter.

  • kargn  (26.09.16 00:06:41)
çünkü erkeğin başka ilişkisi var ya da evli. elinde tutmak için de böyle şeyler söylüyor. değilse gel yüzüme tükür asdfasfa şaka la tükürme

  • cekilmis gayfe  (26.09.16 00:37:21)
Bi süre daha sevişiriz mantığıyla sallamış işte.
İnsan olarak seviyormuş, hıı evet :)

  • piremses  (26.09.16 07:30:39)
Beyle.

Şaka bir yana, muhtemelen "beybisu bak ben seni seviyorum, gidip başkalarına da verme olur mu? :))) ama fakbadiyiz sonuçta, ben istediğimle yatarım yani kıps ;)))" demek istiyor.

Seviyorsan sevgili olursun di mi?

Düşük bir ihtimal, gerçekten seviyor ve sevgili olmak istemiyor olabilir. Friends with benefits olarak takılacak adam adayıdır.

Ama çok da kapılmamak lâzım.
  • yirmisantim  (26.09.16 08:55:43)
bu çiğ edebiyata, ıssız adam triplerine daha kaç yaşına gelene kadar inanacaksınız yahu? direkt o yıla ışınlanın.

bana bi adam öyle dese "hastır lan ordan" diye dalga geçerim. amaaan.
  • nice tnetennba  (26.09.16 09:10:47)
Yatakta söylenene inanmasın arkadaşın.

  • arnold schwarzeneger  (26.09.16 11:03:54)
zaten birini insan olarak itici bulursanız, onunla seks yapmazsınız bence.
yani biriyle seks yapmanın minimum sınırı, o kişiyi insan olarak çok sevmek olmasa da, en azından iyi-hoş bulmaktır.
bu da çok seviyormuş, ne güzel.

seks ve aşk ayrı şeyler, ayırabilmek lazım.
evet, friends with benefits falan diye başlayıp, aşık da olabilirsin sonuçta, yani olmayacak şey değil.
ama bu vakada pek aşk falan olduğunu sanmıyorum.

sadece kızı arzuluyor ve fazla gaza geliyor muhtemelen.
insan olarak da iyi biri olduğunu düşünüyor işte.

bir de şu var, erkeklerin hepsi ıssız adam değil.
şimdi erkekler beni dövmesin, ama seviyorsa çatır çatır ilişki de yaşar, aşkından ağlar da.
o yüzden bu "duygusal ilişkiden korkan erkek" olayının büyük oranda abuk bir mazeret olduğunu da belirtmek isterim, yok öyle bir şey.
varsa da çok çok çok az oranda yani.
  • blatta hiberna  (26.09.16 15:53:55 ~ 15:54:26)
adam kadını ücretsiz rus vatandaşlarını nasıl seviyorsa öyle seviyor. sevecek insan o an sever,sonradan aşk filan olmaz.

  • malumolankus  (28.09.16 23:18:19)