beyin sapında pıhtı sağ yüzde kolda ve ayakta güçsüzlük

Merhaba,

Babam gecen cuma günü akut iskemik atak (pıhtı atması) gecirdi. Pıhtının kucuk oldugunu, beyin sapında yer aldıgını, ilk uc gunun tehlikeli oldugunu birhafta yogun bakımda kalması gerektigini ogrendik.

Babamda su anda konusurken sağ yuz tarafını fazla kullanamama, sağ kolda karıncalanma ve gucsuzluk, sağ bacakta refleksif bir atma hareketi var.

Duyuru doktorlarına ve tecrübeli kisilere soruyorum, tamamen iyilesebilir mi bu durum? bana soylenen ıyılesebılecegi.. Ve nelere dıkkat etmeliyiz? en iyi hastane bu konuda hangisidr?

Gencler.. sarılın babanıza ne kadar kotu olsada aranız...Onu o halde gorunce insan kötü oluyor cunku...

cok gecmis olsun. medical park goztepede turker kilic var dunyaca unlu doktordur. sozlukte de yazmis herkes. kendisinden randevu alabilirsiniz

  • oscar  (25.09.16 21:57:01)
acibademde de necmettin pamir var ayrica

  • oscar  (25.09.16 21:58:11)
Öncelikle geçmiş olsun. Bundan sonraki süreçte iyi bir Nöroloji doktoru ve fizyoterapi gerekiyor. Ne kadar düzeleceği biraz sizin dikkat etmenize ve tedaviye uyuma bağlı. Tamamen düzelme şansı da var yani.

  • mavifil  (25.09.16 22:24:22)