Bursa'da Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Yok mu? (devlet)

ya gençler mhrs ye girdim. sadece 1 hastane görünüyor ve ne bir doktor ne bir klinik görünüyor. randevu alabmıyorum. acaba, önce genel diş mi alınması gerekiyor ki atıyorum 20'lik çekimine karar veren bir doktor, kendi bilgisayarıyla bize diş cerrahı randevusu alıyor olsun? doğru cevap buysa önerdiğiniz bir hastane, doktor var mı?

ayrıca marmara diş fakültesi gibi kendi sitesinden randevu alınan bi bursa hastanesi var mı?

hocam diş cerrahı ben devletin ağız ve diş sağlığı merkezlerinde görmedim, kendim zaten 1 kere onlar yüzünden cerrahlık oldum, daha da gitmedim fakat arkadaşlarım falanda sürekli özele gittiler ve diş cerrahisi ufak bi yerdeyseniz oldukça sıkıntı, çünkü çok azlar, çorluya bile haftada 1 gün geliyor mesela diş cerrahı.

  • killerbee  (25.09.16 17:43:38)
bursa.adsh.saglik.gov.tr buradan da denediniz mi ? eğer buradan da alamıyorsanız cerraha, önce normsl doktora randevu alacaksınız, o sizi cerraha sevk edecek. istda da mhrs den uzman doktora rsndevu vermiyor ama diş sağlığı merkezinin kendi sitesinden alabiliyorsunuz uzmana

  • oscar  (25.09.16 17:57:29)