boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

hafta içi saat 6'dan sonra hafta sonu tamamen boşum. genelde bir çok şeyi aynı anda yapmaya çalışmaktan hiçbirini tam olarak yapamıyorum. sonra boş beleş takılıyorum. sadece odaklandığınız 1 ya da 2 şey var mı? varsa neler?

kitap okumak. neler yapabileceğim konusunda çok fazla bilgi veriyor.

  • silver apple  (25.09.16 01:39:11)
resim yapmak ve kitap okumak. ikisini bile aynı anda yapmak zor oluyor. film/dizi izlemeye, spor yapmaya vs. vakit kalmıyor.

  • theseachange  (25.09.16 01:42:23)
bazen pdf kitap yapıyorum. eldeki kıymet verdigim kitaplar bir bir kaybolunca elzem oldu.

  • 1adam  (25.09.16 01:52:03)
Haftaici yorgunluktan degerlendiremiyorum bile. Yalnizca kitap okuyabiliyorum,yapmam gereken temel seyleri yapiyorum o kadar. Haftasonu karmancorman. Benim de en iyi yapabildiğim kitap okumak.

  • a perfect lie  (25.09.16 01:54:02)
Spora gidiyorum. Iyi bakmaya çalışıyorum kendime. Salona, bisiklet sürmeye, kosmaya. Hava durumuna göre.

  • karacigerim vur kadehlere  (25.09.16 02:27:14)
Köpeğimle takılıyorum, baya baya kitap okuyorum, bişeyler çiziktiriyorum, yazıyorum ne bileyim tüm günüm boşsa sinemaya falan gidiyorum cepte para kaldıysa tek tabanca publara takılıyorum falan. Öyle.

Edit: Alttaki kamil yazınca aklıma geldi çok cool durmuş böyle. Evet 31 de dahil.
  • chiper  (25.09.16 02:30:06 ~ 26.09.16 00:31:27)
31. Ciddiyim.

  • japon askeri  (25.09.16 22:06:11)
internet ve fiziksel dinlenme

  • basond  (25.09.16 23:31:17)
kitap okumak, düşünmek, yazı yazmak, football manager oynamak, düşünmek, istiklal marşı, kapanış. robot gibi bunlardan ibaret değil ama genelde bu eksende.

  • wilhelmwasmuss  (25.09.16 23:37:44 ~ 23:39:32)
kitap okuyorum, dizi izliyorum, şarkı sözleri yazıyorum. kedim var, evde saklambaç oynuyoruz.

  • hayirsiz  (25.09.16 23:39:32)