Ben de yapabilir miyim?

Herkes çılgınca iddaa bahis canlı bir sürü şey işte onlardan oynuyor. Hayatımda hiç oynamadım bugünlük ben de oynamak istiyorum. Bir iddaa bayiine gitsem yardımcı olurlar mı? Yoksa tam olarak ne yapacağımı tarif edebilir misiniz? Bilal'e anlatır gibi anlatmasanız da anlarım.
Teşekkürler

canlı bahis diyor.

  • lonelyman  (24.09.16 17:24:59)
bahisten az çok anlayan biri iddaa bayiinde canlı bahis olmayacağını bilir ;) arkadaş yeni başlıyor sanırım, tabi hiç başlamamak en iyisi diyorum yine sdfsdfds

edit:arkadaşın dediğini çifte şans mantıklı bu arada ya
  • passion rules the game  (24.09.16 17:27:01 ~ 17:29:05)
sallıyorum 50 tl ayır ama bu parayı gözden çıkar tamamen. kazanmak için oynama yani. elencesine oyna.

50 tl ye 10 ar liralık 5 kupon yap. ya da sırf eğlencesine 15 kupon yap.

gole filan oynama, maç sonucuna oyna. çifte şans oyna mümkün olduğunca. kaybetmezsin kolay kolay.
  • kurnaz  (24.09.16 17:27:29)
yeni başlıyorsan hep limitlerini önceden belirlemeni tavsiye ederim. haftalık 50 lira 20 lira ne kadarsaartık.
kaybedince hırs yapıp limitlerini aşma.

oyun çok basit, maça tahmin yürütüp kupona yazıyorsun. oranlar çarpılıp tutturduysan kazanıyorsun.
çok fazla maça oynama. unutma ihtimaller artıkça kazanma ihtimalin düşecek.
bir maçın 3 sonucu olur 1 0 veya 2. sen 5 maç oynarsan 3 üzeri 5 ihtimaldir o kupaonun tutma ihtimali. yani 1/243
tabii bu bahis matematik değil ama her zaman düşük oranlı da kazanmadığı için bütün ihtimaller gelebilir.
  • senolll  (24.09.16 17:38:30)