face'de

facebookta resimlerimi arkadaşım olmayanlara da nasıl gösterebilirim?

direkt resimlerin olduğu albümün linkini atabilirsin.olmazsa tek tek resimlerin linkini atsan her türlü görürler.

  • kenevolution  (09.12.09 18:05:44)
bahsettiğin soru gizlilikse www.facebook.com buradan ayar yapabilirsin.

  • sanal uyku  (09.12.09 18:45:02)
gizliliğe giriyorum ama neye tıklayacağımı bilmiyorum. denedim bikaç türlü 'herkes' yaptım başka profilden girdim yine olmadı. gruplarımın ve resimlerimin görülmesini istiyorum başkaları tarafından. tam olarak ne yapacağımı bilen varsa yazsın.

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (09.12.09 20:44:07)
gizlilik-arama kısmında herkesi işaretle ve bunu kaydet..
sonra gizlilik-profil kısmındaki seçenekleri düzenle.. profilinin istediğin kadarını gösterebilirsin bu ayarlar sayesinde..
etiketlendiğin fotoğraflar seçeneğinin altında zaten ayrıca Fotoğraf Albümünün Gizlilik Ayarlarını Düzenle diye bi seçenek de var.. istediklerini seç ve kaydet bu kadar..
  • chatrefhill  (09.12.09 22:55:07)
@chatrefhill evet ama albüm linki attığında diyor senin dediğini.sadece resmin linkini atarsan görünüyor.

  • kenevolution  (10.12.09 09:19:30)