Istanbul'da kalburustu restoran

Selam,

Ozel bir gun icin guzel bir restorana gitmek istiyoruz kiz arkadasimla. Alkol kullanmadigimiz icin butce konusunda genisiz. Sikinti yok.

Peninsula teras restaurant'ta bir arkadasim fotograf paylasmisti, manzarasi fena degildi. Romantik de bir seydi ama karakoyde olmasi pek hosuma gitmedi. Atakoy marinada da guzel yerler varmis sanirim, hic bilmiyorum.

Bu tarz nereleri var? Lacivert'i biliyorum a.hisarinda ama orasi kadar da kasinti olmasini istemiyorum. Bogaz kenarinda yok mu hic boyle yerler :(

Nereyi onerirsiniz? Arac var, yol problem degil pek.

Karakoyde olmasi niye problem oldu :/

Suada'da mezzaluna var, hem fiyatlari da uygun bence.
  • kuehles blondes  (24.09.16 11:11:38)
Cok ic ice degil mi her sey karakoyde, korkuyorum ordan :( mis gibi bogaz varken...

  • fakyoras  (24.09.16 11:39:07 ~ 11:42:51)
@fAkyoras
Terasta, catidayken nasil biseylerle icice olabilirsin ki:/

Ayrica bogazda sanki hicbi yer icice degil? Yenikoyde restoranlar neredeyse ustuste cikacak gibi mesela. Ya da bebekte. Luccada insanlar yolun ustune cikiyor mesela. :S
  • kuehles blondes  (24.09.16 11:44:27)
Penınsula güzel degıl hocam.

  • gazozailacatmauzmani  (24.09.16 12:20:22)
peninsulanin dizayni hos degil bir tek manzarasi var.

  • carabelli  (24.09.16 12:31:02)
madem bütçe konusunda sıkıntı yok, topaz'a (gümüşsuyu) ya da sunset'e (ulus) gidin.

etin en iyisi istiyorsanız da beyti'ye gidin florya'da. üstüne hala yok çünkü.
  • mermize  (24.09.16 13:19:22)