Sırf seks olsun diye şişko biriyle sevişir miydiniz?

balıketli/balıketliden hallice falan değil ama obez de değil. şişko bildiğin.

örnek:

previews.123rf.com

image.shutterstock.com

örnek bi fotoğraf koysan da ona göre karar versek.

  • elorelia  (23.09.16 15:09:21)
Sırf seks olsun diye sevişmem ama çekici bulursam sevişirim. Şimdiye kadar 1-2 kere çekici bulduğum balık etliden biraz daha üst makamda kadın oldu.

  • Adramelekhh  (23.09.16 15:09:54)
Bana farketmez, sevgili olmam ama yoklukta sevisebilirim resimdeki gibilerle.

  • basubadelmevt  (23.09.16 15:18:08)
hocam ilgi cekmesi yeterli

  • masumiyetkarinesi  (23.09.16 15:18:23)
Sevişmişliğim var. Gayet de iyidi.

  • dostlarorkestrasi  (23.09.16 15:21:22)
asabi olmak istemiyorum ama senin suratından iyidir

  • pinkpeony  (23.09.16 15:22:16)
Bence bu kafayla fazla seçici olma.

  • xaxxbczczaaxax  (23.09.16 15:25:59)
aramızdaki enerjiye bağlı ama çoğunlukla evet. 1. fotoğrafta kadın harika birşey hatta. bayılırım ben balık etli hatunlara. 2. fotoğraftakiylede birbirimize iyi gaz verirsek kesinlikle ve kesinlikle süper olur.
balıketli şişko ve obez kadınlar isterlerse eqlesin.

  • 3D Waffle  (23.09.16 15:26:03)
hayır. iğrenç. zaten böyle birini çıplak görsem var olan ereksiyonumu kaybederim, seks ihtimal dahilinde bile değil. kaldı ki ben normal bir insanım, penisim 45 santim değil, bunca yağ kütlesinin arasında vajinayı bulamam diye tahmin ediyorum.

social justice warrior'lar için not düşeyim, iğrenç bulduğum şey şişman biriyle seks düşüncesi, kişinin kendisi değil. kaldı ki şişmanlığı da iğrenç bulabilirim pekala, iğrenç bir şey çünkü.

ayrıca bunlar balık etli değil, kendinizi kandırmayın. hayır istiyosanız obezle sevişin ona ben bi şey diyemem de sağlık açısından zararlı bu tutum. buna balık etli dediğin zaman bu vücudu idealize etmiş oluyosun. bu sağlıklı bi şey değil. balık etlilik böyle bi şey değil. bunlar bildiğin bıngıl bıngıl şişman insanlar.

ben bir erkek olarak karşımdakinin şişman olmasını bırak, kendim bu kadar şişman olsam ve karşımda aşqım scarlett johansson olsa yine soyunup sevişmem amk, benim o kadar özgüvenim yok kusura bakmayın. yağlı yağlı löp löp pis pis terliceksin bi de o ne be. gerçi scarlett'le ben zaten sevişmem, hillary için video çekmiş satılık rospu, terbiyesiz. sildim onu defterden.

son olarak "sırf seks olsun diye" sevişmek neden ki abi?
  • der meister  (23.09.16 15:31:22 ~ 15:34:31)
1 dekinin gideri var, 2'den kaç kaç kaç

  • Corc  (23.09.16 15:33:33)
bence başlık biraz itici. sanki şişkoları zenci gibi dışlamış gibi oluyor. sanki şişkolarla sadece "sırf seks için" sevişiliyormuş gibi.

kesin çizgiyle buna "hayır" diyemiyorum. yani koşullar öyle bir şekillenir ki öyle biriyle de sevişirken bulabilirim kendimi. o an "kendimden tiksinmem" yani. o derece ölümcül bir durum değil bu.

dipnot: şişko değilim.
  • matrix  (23.09.16 15:34:39)
der meister gibi konusan bir arkadaşım vardı şu an karısı 100 kilo ve mutlular.

  • kosun lan mevzu var  (23.09.16 15:38:08)
Sayılır mı bilmiyorum ama ilk fotoğrafdakinin bir tık altı ile takılmıştır bir süre.
Bu tarz ablaların yüzü genelde güzel ve pürüzsüz oluyor. Hatta bazılarında kusur bulamıyor insan. Muhabbetleri de güzel oluyor çoğunun. Goy goy yapmayı falan seviyorlar.
Çekim olurda ayartırsa sevişirim.
  • bir3iki7  (23.09.16 15:40:14)
Yüzü güzelse sevişirim.

  • dissendium  (23.09.16 15:44:20)
ilk kız zaten şişman değil. ikinci kız şişman, direkt o muhabbete girmem.

  • mermize  (23.09.16 15:46:39)
BBW candır :)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (23.09.16 15:49:52)
Soruda cinsiyet belirtilmemiş.
Fotoğraflarda sadece kadınlar kullanılmış.

Bunlar biraz riskli sorular. Kesin konuşmamak gerek.
Hatun obezdir ama adamı 700 km yol yaptırıp getirir ayağına bir gece için (bizzat şahit oldum)
Ayrıca obez sınırında olup bir kadını birkaç konuşmada sevişme kıvamına getirebilecek erkek arkadaşım da var.
Bu biraz farklı bir durum uzaktan bakarsın çekici gelmez, ilk görüşte hiç ilgini çekmez, güzellik de bunun gibi mesela, ama tanıdıkça içinde istek oluşur, bu aradaki muhabbetle ilgili olabilir, kişinin karakteri ile ilgili olabilir.
Olur yani böyle, çok kurcalamamak lazım.

Bana soracak olursan şimdi düşününce ben de istemem şişman biriyle birlikte olmayı, kocaman göbek, yağlı bir vücut, ama yine de kesin konuşmamak lazım ne olacağı belli olmuyor bu hayatta.
  • mutekebbir  (23.09.16 15:52:11)
İğrenç bir soru ama balık etli kadınlar hojdur demeye geldim:)

  • benaslindayohum  (23.09.16 19:29:15)
d1sui4xqepm0ps.cloudfront.net

ne güzel kafalar..
  • qazaqwsx  (23.09.16 19:33:45 ~ 19:34:54)
şişman sevmiyorum. beğenmediysem sevişmem.

bu arada birebir aynı kaygıya ben de düşmüştüm bi ara, internetten şişman pornoları izlemiştim. böyle ayrı bir kategori varmış ve insanlar özellikle bu kategoriyi falan izliyolarmış mesela bunu öğrenmiştim. tavsiyte ederim çekici gelirse yaparsın.
  • roket adam  (23.09.16 22:09:26)
2 olmaz.
1 neyse.

  • lonelyman  (23.09.16 22:10:42)
Türkiye'deki cinsel açlıktan haberiniz var mı? Adamlar yokluktan damacanaya halleniyorlar. Cinsellikte kaynağa erişim sıkıntısı var Türkiye'de. Her iki cins için de geçerli bu. Resimdeki kızları parçalarlar. Herkesi sizin sahip olduğunuz imkanlara sahip sanmayın.

  • scheisskopf  (23.09.16 22:25:34)
yok olmaz çok şişko

  • gozu acik sevisen yahudi  (27.09.16 21:08:31)
elektrik almakla alakalı, 45 kiloda 85 kiloda kız becerdim

  • docrivers  (27.09.16 21:10:42)