[]

apranax fort

20lik diş çektirdim bugun. bu ilacı verdi doktor. 500mg. 12 saatte bir içilecek. öğlen 2 gibi içtim ama şu an felaket ağrım var. yeniden apranax yutsam fazla mı gelir?
evde majezik ve panalgine var bir de. onları mi denesem diyeceğim de zararı olur mu bilemedim. 
prospektüsünü oku, başka ağrı kesici alma.


  • killerbee  (21.09.16 20:12:06) 
prospektüste de 12 saatte bir diyor. o zaman ağrıya dayanıcam yapacak bir şey yok demek :/


  • rayde  (21.09.16 20:19:44) 
Farklı ağrı kesici alma, Apranax fortu ağrıya dayanamayınca 3-4 saat sonra tekrar aldığımı biliyorum. Bende sorun oluşturmuyordu ki bünyem zayıftır.


  • alciphron  (21.09.16 20:30:19) 
benimde bünyem aşırı sağlamdır, daha sağlamını da görmedim, 1 tane minoset içip tepe taklak kafa üstü çakıldığımı bilirim, hangi ilacın kimde ne etki yapacağı hiç belli olmuyor karıştırmamak lazım diyorum ben yinede.

bilinen hiç bişeyede alerjim yok
  • killerbee  (21.09.16 21:45:57 ~ 21:46:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.