[]

dijital kutu olmadan kablo ile tv seyretmek

digiturk, tivibu gibi kutularımız yok. bu şekilde nasıl tv izleyebiliriz anten kablosu ve nasıl nereye takılıyor?
 
normal anten girişine takacaksın. hiç kablo yoksA anten girişine sigara paketi folyosunu koni yapıp sok.eskiden işe yarardı.


  • sutlu nescafe  (21.09.16 17:59:49) 
bunların hiçbiri değil.

thgtr.com

şu en sağdaki ant in yazan şeyden olacak. oraya takacaksınız.
  • kibritsuyu  (21.09.16 18:31:46) 
kablo tv mi yoksa teledünya mı ?


  • kimlanbu  (21.09.16 23:20:31) 
@kimlanbu: fark etmez ki, illa oraya takılacak.

teledünya ise kablo yine oraya takılacak ama bir de conax modül alıp kartı takmak falan lazım da öyle bir şeyden bahsetmemiş.
  • kibritsuyu  (22.09.16 10:46:38 ~ 10:46:44) 
@kibritsuyu, o yüzden sordum, belki abonelik vardır ve kutu almamışlardır diye. ondan sonra şifreli kanallar niye çıkmıyor diye soracaklar :)


  • kimlanbu  (22.09.16 14:12:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.