freedos bilgisayar alıyorum işletim sistemi?

selam lidyalılar, yeni bi bilgisayar alıcam ama freedos olarak geliyor, aldığım yerde windows 10 kurdurursam 300₺ gibi bi artış oluyor, windowsun sitesinde de en son baktığımda 400₺ falandı yanlış hatırlıyo olabilirim, ben de internette gezerken 85₺'ya buldum gittigidiyor'da linki en alta koyarım,

şimdi ben bunu alayım mı güvenli midir?
aldığım yerde bu fiyatın 4 katını verip kurdurayım mı?
yoksa hiç para vermeden korsan mı kuralım? korsanla orijinal arasındaki farkı hiç bilmiyorum.

anne'ye anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim, zira yeni laptop alacağım için baya heyecanlıyım. evet zira.

linki koymayı unutmuşum.

urun.gittigidiyor.com
  • kotu amacli yazar hesabi  (21.09.16 00:06:50 ~ 00:08:04)
Koy korsanı geç bence ben yıllarca korsan Windows kullandım o zamanlar Format arıp yüklüyorduk rastgele. Şimdi lisanslı 10 var pc ile bizi öptüler.

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.09.16 00:09:30)
Cakma 7 kur gec

  • kingcyrax  (21.09.16 00:10:08)
freedoslu olarak al. fazla para verme. korsanla orjinal arasinda buradaki iki kelime kadar (korsan - orjinal) fark var.

  • 1adam  (21.09.16 00:11:35)
Hocam sen makineyi al, lisans olayını 20 liraya çözeriz. Burdan alma, 70 lira zarar ediyorsun.

  • pomknos  (21.09.16 00:12:27)
eyvallah abiler.

  • kotu amacli yazar hesabi  (21.09.16 00:13:37)
Photoshop veya windowstan baska yerde calisan program kullanmayacagim dersen (ki onun da cozumu var) kur linux mint. Hem havan olur ;)

  • gormemisin oglu  (21.09.16 00:19:20)
Oyun kısmında işin yoksa kullan gitsin linux tavsiye linux mint

  • murtiii  (21.09.16 00:20:02)
bilgisayarı oyun oynamak için alıyorum, aynı zamanda mimarlık okuyan kardeşim var o da kullanacak :)

  • kotu amacli yazar hesabi  (21.09.16 00:24:31)
Öğrenciyse, üniversitenin dreamspark vb. anlaşması vardır. Oradan bedavaya windows key bulursunuz. Hiç o kadar para ödemeye gerek yok.
Korsan kurmanızı tavsiye etmem, içine ne gömdükleri belli olmuyor, boşuna performans kaybı falan yaşanmasın hiç.

  • hey sen ordaki  (21.09.16 00:28:28)
win7 64 bit TR iso çak.
Removewat.exe,tüm güncellemeler yapıldıktan sonra ilacı.
Selamlar.
  • empty man  (21.09.16 01:17:30)