duyuru kadınlarına soru ( max irons içerir)

bu adam bana acayip çekici geliyor. aklıma gelince, fotografını görünce falan ' güzel bir hareketlenme' oluyor :D

siz ne düşünüyorsunuz?

beni hiç bir şeyi beğenmeme timi karşılama için yolladı. beğenmedim. çok çocuksu.

  • ruhen hastayim ben  (20.09.16 23:03:38)
Baby face ara ara sevdiğim halde bunu beğenmiyorum. 85'liymiş ama 95'li duruyor.

  • equine  (20.09.16 23:08:01)
Ben de takviye güç olarak geldim. Beğenmedim.

  • chipie  (20.09.16 23:08:04)
Tanımıyordum ben bu çocuğu, googleladım. Bana tipi biraz şey gibi geldi, fazla zeki değil gibi. Sanki bir şey anlatmaya kalksam on saatte anlamayacak gibi. Bir de ben düşük kaşlı ve kıvırcık saçlı erkeklerden pek hoşlanmam. Ayrıca boynunun duruşu bir değişik, poz verirken kendini bayağı kasıyor gibi. O yüzden boynu bayağı kalın çıkmış fotoğraflarında.

  • köstebek kurabiye  (20.09.16 23:11:40)
sanırım ben de bu muzurluğu, biçimsiz suratını falan cekici buluyorum. çok doğal ve samimi görünmüyor mu?.....

baby facelerden de hiç hoşlanmam aslında.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.09.16 23:15:17)
Bildiğin çocuk bu yahu.

  • fragile lady  (20.09.16 23:25:28)
duyuru kadınlarına değil de genç kızlarına bir soru gibi bu.

Ben de 85'liyim ama bu çocuktan 10 yaş falan büyüğüm. Yaşıtım olup da bu adamı çekici bulacak kadın düşünemiyorum.
  • harzem  (20.09.16 23:30:47)
oha resmen Simon Baker'ın çocukluğu. Ergen gibi gözükmeyi geçince, 40'larından sonra çekici bir orta yaşlı olabilir, şu haliyle bana abla diye hitap etse yadırgamam.

  • kobuzchu kiz  (20.09.16 23:37:49)
hiç beğenmedim

  • yorke  (20.09.16 23:58:19)
Ay bu ne? Valla hic begenmedim. Yakisikli desen degil cekici desen degil karizmatik hic degil.

  • matilda  (21.09.16 00:11:04)
ben hakikaten çirkin adamları begeniyorum sanırım :D

  • yuvarlanantencereninkapagi  (21.09.16 00:18:00)