4 leventten maltepeye nakliye ne kadar tutar?

fikir sahibi olmak adına soruyorum henüz fiyat almadım hiçbi yerden.
çift kişilik yatak bi dolap bi şifonyer bi komidin falan taşınıcak çok eşya yok. daha önce levent civarlarından maltepe civarlarına eşya taşıtmış olan varsa ne kadar taşıttığını söyleyebilir mi?
nakliyeci numarası biliyorsanız onu da paylaşabilirsiniz benimle, makbule geçer.

bir de örneğin hamaliye gerekirse mesafe uzak diye ücreti artar mı hamaliyetin?

son sorudan başlıyayım adamlar ne kadar sürdüğüne bakar ve eşyanın çokluğuna ama çok bir fark etmez onlar için aldığı paraya bakar. çok fazla eşyanın yoksa 1-2 arkadaş ile çözülür bence bu konu. 2 adam gelse 150-200 tl yazıktır.

uzun zamandır bir şey taşıtmadım ama tamamen tahminimi yazayım, çok büyük bir araç gerekmiyorsa minimum 300 tl falan alırlar gibi geliyor ondan aşağı olmaz sanırım. tanıdık birilerini bulmaya çalış yoksa 500 diyen bile çıkar.

nakliye firmalarından bir fiyat al en azından fikrin olur ama tanıdık bir nakliyeci ve 1-2 arkadaş en uygunu olacaktır.
  • pembe baytar  (20.09.16 22:52:46)
250 tuttu

  • lucky strike  (05.10.16 18:52:52)