[]

samsung galaxy s7'yi hepsiburada'dan mı alayım, samsung'tan mı?

samsung'da yanında vr ile beraber s7 2800 lira, hepsiburada'da aynı telefon vr içinde olmadan 2400 lira:
www.hepsiburada.com

ayrıca, samsung'da yine vr ile beraber s7 edge 3300 lira, hepsiburada'da vr'sız hali 2800 lira:
www.hepsiburada.com

siz hangisini, nereden almayı tercih ederdiniz? neden?

 
130 tl filan zaten fiyatı şu an hepsiburada'da. ben internetten telefon alırken güvenebilir miyim onu öğrenmek istiyorum. yurt dışından aldım bir şeyler daha önceden ama türkiye'den ilk olacak alırsam.


  • jack of hearts  (20.09.16 20:24:03) 
Geçen hafta aldım hbden. Sorunsuz geldi. Bozulsa aynı servise gidiyor zaten. Ucuzu al geç


  • glamdr1ng  (20.09.16 23:44:37) 
samsung da vr'ı yanında hemen vermiyor ki. 30 eylül'e kadar kampanya var. vr ad soyad yazıp bir yere mesaj atıyorsunuz, bir link geliyor. o linkteki formu doldurup faturanın da fotosunu atıyorsunuz, vr adresinize kargo ile geliyor. resmi ithalat yoluyla gelmiş bütün samsung'lar ile yararlanabilirsiniz.

yani hepsiburada paralel ithalat ile getirmemişse oradan aldığınız telefonla da kampanyaya katılıp vr alabilirsiniz. yine de inceleyin kampanya şarltarını, belki onu istisna falan tutmuşlardır.

www.samsung.com
  • kibritsuyu  (21.09.16 00:37:32 ~ 00:39:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.