ali express 1-2 dolarlık ürünler :)

ali express'den 1-2 dolarlık urun alipta, memnun oldugunuz neler var mesela ?

ilginiz icin tesekkurler, alan arkadaslar linkte paylasirsa super olur :)

  • kamyonsans  (20.09.16 15:04:43)
yumurta suni vajina: tr.aliexpress.com

bisiklet gözlüğü: tr.aliexpress.com

bong: tr.aliexpress.com

hepsi de birbirinden şahane :)
  • yazar yazmaz yazan yazar  (20.09.16 15:10:56 ~ 15:11:20)
anahtarlık
bilenklik

  • eindaclub  (20.09.16 15:14:43)
iphone 4s için ahize hoparlörü almıştım birkaç yıl önce. 1-2 dolar civarındaydı. Hala sapasağlam çalışıyor.

Aynı hoparlöre apple yetkili servisi 150$ + işçilik demişti.

Geçenlerde telefon için 4 tane ısıl işlemli koruma camı, 3 tane de kılıfı toplam 6$'a aldım. Hepsinden de memnunum.
  • himmet dayi  (20.09.16 15:33:24)
şurdan takip edebilirisin.

forum.donanimhaber.com
  • murty  (20.09.16 15:46:40)
minik katlanır okuma gözlüğü almıştım eşime, kutusuyla çakmak boyutunda, çok memnun. (www.aliexpress.com
rüzgar çanları aldım, cama balkona asıyorum, pek memnunum ben de.(www.aliexpress.com (temsili link)
ayrıca, saat pilli tea-light mumlardan alıyordum türkiyede henüz yaygın değilken, onlar da pek kullanışlıydı (www.aliexpress.com
usb vantilatör; simultane tercümanım, kabin bunaltıcı olduğunda, hem sessiz hem püfür püfür çok işe yarıyor, Türkiye'de de var, ama fiyatları çok daha yüksek. (www.aliexpress.com bu da temsili link, didikleyince çok daha uygunları çıkıyor
arada düşeş şık güzel şallar çıkıyor, o daha nadir. (www.aliexpress.com
  • cedilla  (20.09.16 19:16:45 ~ 19:29:37)