şu ana kadar kaç sevgiliniz oldu?

sevgili tanımına kimleri dahil ediyorsunuz?

Şu ana kadar 6 kızla öpüştüm

5 kızla sevgili oldum. ortaokulda sadece elini tutabildiğim kız dahil.
  • Batuhanolabilir  (19.09.16 23:27:03 ~ 23:31:02)
sevgililerimin hepsiyle internet üzerinden tanıştım. toplamda 8-10 tane olmuştur ama yüz yüze görüştüğüm, öbüştüğüm 2 tane mi ne. hepsini sayıyorum açıkçası çünkü 13 yaşındayken yapabileceğim en büyük şey sexting'di zaten, o insanlarla olan iletişimimin sanal olsa bile gelişimim/düşünce yapım üzerinde etkisi olduğuna inanıyorum. öte yandan sevgililik deneyimi olarak baktığın zaman bırak 10'u bir tane sevgilisi olmamış adamdan pek farkım yok. neblim işte sevgiliyle bir yere gidip oturmak, bi şey yiyip içmek falan bunları hayatımda bir ya da iki kez yaptım ajhjfj

  • der meister  (19.09.16 23:31:34)
@mandalina inanmıştım sana :((

  • limoncello  (19.09.16 23:32:51)
sevgili olmadan yanlışlıkla falan el ele tutuştuğum kızları da sayarsak 0

  • benim adim kerim hepinizi severim  (19.09.16 23:33:07 ~ 23:34:22)
4 erkek arkadaşım oldu. birinden inanılmaz pişmanım saymak içimden gelmedi ashdhgg. bir tane de takıldığım adam oldu, sevgili olmak istemedi, saygı duyuyorum :d

  • nice tnetennba  (19.09.16 23:34:40)

  • chiper  (19.09.16 23:52:22)
@kaptan maydanoz

ne kadar çok ortak noktamız var. sevgili mi olsak acaba ya?
  • benim adim kerim hepinizi severim  (20.09.16 00:05:58)
inan ki hiç sayma gereği hissetmedim şu ana kadar ama bi' 11-12 kişi falan olmuştur. ciddi gibi olan 4 ilişkim oldu (yani 1 yıldan fazla sürüp belli aralıklarla buluştuğumuz, görüştüğümüz vs.). diğerleriyle daha ziyade kısa süreli takıldık işte.

hani şu adını koyalım artık muhabbeti vardır ya, bazıları bazı şeyler kesinleşsin artık ister, kesinkes birbirine sevgiliyiz artık demek ister, hah, işte o benim hayatımda hiç olmadı şu ana kadar. peki ben bir insan ile sevgili olduğumuzu nasıl anlarım? karşılıklı hissiyatlar varsa ortada, birbirimizi karşılıklı olarak mutlu ediyorsak, her daim iletişim halinde kalıp birbirimizin hayatına dahil olmak istiyorsak ben o zaman artık sevgili olduğumuzu anlıyorum. hayatımda bir kez bile "biz şimdi neyiz??" diye sormadım bir erkeğe, sormam da. bu soru gündeme gelmese de her şey anlaşılıyor zaten. bazı şeyleri doğal akışına bırakıp, sıfatlara, ünvanlara takılmamak en güzeli.

edit: şimdi saydım, 9'muş. dolayısıyla yukarıdaki rakam biraz fazla olmuş.

@jangbogo ahah biz böyle gayet güzel takılıyoruz, sen kafana takma. bir şey biliyoruz da söylüyoruz herhalde. hoşlantı hissettiğimiz herkesi sevgili olarak algıladığımız yok.

@kosun lan mevzu var bugün bayağı enerjik gördüm seni :D
  • köstebek kurabiye  (20.09.16 00:11:25 ~ 11:12:14)
Kostebek kurabiyeyi de sayarsam 7

  • kosun lan mevzu var  (20.09.16 00:14:13)
4 (dört). tanım aşağıda.

@köstebek kurabiye öyle olmaz. sevgili olayını karşılıklı onaylamanız gerekiyor. tamam biz sevgiliyiz demiyosanız o sayılmaz. yoksa karşılıklı birbirimizden hoşlanıp vakit geçirdiğimiz insanlara sevgili diceksek benim 24, onun 34 amcamın 44 yapar.
  • jangbogo  (20.09.16 00:14:40)
Bana göre 7, eşe dosta göre 10.

O aradaki 3 farkı ben sevgiliden saymıyorum, hepsi de uzun süreli görüştüğüm insanlar aslında ama sevgili gibi hissetmedim kendimi birlikteyken, uzatmalı takılmaca diyelim. Ama arkadaşlarım onlar da sevgiliydi bildiğin diyorlar. Bilemiyorum.

Sevgili tanımını veremem. Hissiyatla ilgili bir durum sanırım, onu da sözel olarak açıklayamıyorum. Bazı insanlara daha bir farklı ısınıyorum, daha farklı seviyorum onları. Süreyle de alakalı değil, kurabildiğim yakınlıkla alakalı sanırım. Kendimi gerçekten açabildiğim insanları sevgili olarak görüyorum sanırım, açamadıklarımı öylesine bir ilişki.
  • buff  (20.09.16 01:12:14)
Lise 1den beri milad olarak sayıyorum ve 0.

Ortaokulda 1 hafta cikip o muddette dershaneye gitmedigim icin hic görüşmediğim bi kız ve bana çıkma teklif edip 24 saat sonra ayrilan baska bi kiz vardi ama onlari sayasim gelmiyor.

İkincisinin hala iddaaya falan girdiğini düşünüyorum..
  • nundu  (20.09.16 01:19:54)

  • pinkpeony  (20.09.16 09:20:13)
biri dershane diğeri üniversite yılları olmak üzere total de 2 kişi
sevdğimi ve sevildiğimi gerçekten hissettiğim kişiler toplamda 2 den ibaret. diğerleri faso fiso at çöpe gitsin.

yaş 29 un son demleri..
  • gorev cubugu  (20.09.16 10:31:01)
Bunu bende hesaplayamıyorum. Elini tuttuklarım sayılırsa 4 sayılmazsa 2. Elini tutmak, romantik yürüyüş, bakışmalar yazışmalar sevgili olmak için yeterli mi? Bana göre değil, arkadaşımda (hiç sevmem kendisini) siz sevgili olmuşsunuz diyordu.

  • geçerkenugradım  (20.09.16 10:43:16)
İki.

Gelecekteki sevgilim muhtemelen eşim olur. Gönlüme buyur edecek kadın bulmakta zorlanıyorum.
  • yirmisantim  (20.09.16 11:00:39)