Doktora gidip fizyoterapi istiyom ben nasil denir?

Selam,
Meniskuslerim yirtik. Doktor ilac verdi, krem verdi ama aylar gecmesine ragmen hala agri var. Hareket de verdi ama cok duzenli yapamiyorum. Fizyoterapist cok yakin arkadasim var, fizik tedavi merkezine gitsen bir ayda duzelirsin diyor. Sigortanin karsilamasi icin doktorun yazmasi lazim. Ozel hastane.

Nasil diyim doktora? Arkafasim boyle boyle diyo desem olmayacak :D

Menisküs yırtığını kremle ilaç geçirmek çok uzun süre alır. Arkadaşınız haklı. Dr'a gidip, doğrudan söyleyin, fizyoterapiste gitmek istiyorum diye.

  • dropbox  (19.09.16 22:05:16)
hocam bide istediğin doktoru seçebilirsin istediğine gidebilirsin, yani kafana yatmıyorsa bir sürü doktor var.

  • killerbee  (19.09.16 22:27:51)
Doktorun ilgisinden cok memnunum. Bir onceki doktoru ilgilenmiyor diye birajmistim hatta. Ama iste bilemiyor insan. Bir de sportomed diye bir yer var, oraya gitmej istiyorum onun icin de sevk gibi bir sey isticem :D ortalik karisacak iyice.

  • fakyoras  (19.09.16 22:36:56)