kedi evdeki yiyeceklerden ne yer?

türlü gibi bi yemek var. içinde fasülye patlıcan vs var. bulgur pilavı gibi bi pilav var bide.

geçen gün ekmeği sütleyip verdim ama yemedi. sütü diliyle yaladı o kdar. bir iki lokma ekmek yedisi sonra hiç dokunmadı.

yetişkin sokak kedisi. kapıda bekliyor.

bizim sahiplendirdiğimiz ufaklıklardan biri verdiğimiz hiçbi' mamayı yemiyodu, bulgur pilavıyla karnıbahar yemeğini hüpletmişti. gerçi bi' hafta osurmuştu sonradan, ama verebileceğiniz hiçbir şey yoksa idareten deneyebilirsiniz.

biraz yoğurtla karıştırıp verseniz de olur.
  • evde liyakat kalmamis  (19.09.16 18:43:26)
Kedi canının istediğini yer

  • Batuhanolabilir  (19.09.16 18:43:37)
soğanlı, baharatlı, salçalı yiyecekler zararlı diye biliyorum.

  • nice tnetennba  (19.09.16 18:53:24)
cips bile yiyor bazısı :( eğer mamaya alışmamışsa etli yemeğin suyuna ekmek batırıp ver. elindeyse direkt etin kendisini de verebilirsin tabii.

  • ruhen hastayim ben  (19.09.16 18:53:51)
dışarda açık mamalar var aslında .
kendi yaptığın yemekden ucuza gelir.
akmaz, bozulmaz, oldukca pratik.
  • supermatik  (19.09.16 18:58:23 ~ 19:09:14)
soğanlı veya kakaolu bir şey sakın vermeyin, zehirler.
süt de ishal yapar.

su verin mutlaka.
salam, sosis tarzı şeyler verebilirsiniz.
balık, tavuk olabilir tabii ki.

ama genelde ev yemeği türü şeyleri yemezler.

eğer beslemek istiyorsanız kilosu 6-7 liraya micho mamalar vardır petshoplarda.
onlardan alıp verebilirsiniz.
hem daha temiz, hem daha az zahmetli olur, hem de kediye yiyebileceği bir şey vermiş olursunuz.
  • blatta hiberna  (19.09.16 19:27:40)
Valla yemek vermedim yemez diye. Yogurt yedikleirni biöiyodum. Yogurt koydum önüne yedi bi güzel.

  • mahone  (19.09.16 19:45:30)
Yumurta varsa, haslanmis yumurta da yer.

  • innerbliss  (19.09.16 20:14:41)