20 yaş diş çekimi

Selam arkadaşlar,

Cumartesi sağ taraf alt(gömülü) ve üst 20lik dişlerimi çektirdim. Alt taraf için et kesildi alabilmek için ama 2 diş de tam parça olarak çıkarıldı.
operasyondan sonra 7 8 saat buz uygulamama rağmen, hala yanağım 3.bir yanak gibi davranıyor. Ben de hala buz kullanmaya devam ediyorum ara ara. Dokunur mu faydası?

Bir de normal mi 48 saati geçti ama hala şiş oluşu yanağın.
Doktorla da görüştüm ama ben biraz daha durumu yaşayanların görüşünü merak ediyorum.

Teşekkürler

benim şişliğim de baya bi devam etmişti ama amaann gerekmez diye ilk bir iki gün antibiyotiği kullanmamıştım.doktor da manyak mısın çeneni kaybedersin dedi. sonra korktum kullandım. bi süre çenemde iltihapla gezdim. sonrasında geçti. antibiyotik kullandın mı? kullanıldığı halde sürmesi anormal mi bilmiyorum.

  • cosmicgadin  (19.09.16 16:21:45)
ben antibiyotik kullanmaya devam ediyorum hala ama şişmiş vaziyette..

  • lanetolasibeyaz  (19.09.16 16:43:09)
şişin inmesi zaman alacaktır. Benim çenem 1 haftada normal durumuna döndü. Ancak 2 hafta gibi bir süre akıntı şeklinde yaradan sıvı geldi.

  • nuevo  (19.09.16 17:17:33 ~ 17:21:15)