Cok igrenc bir gun degil mi

Sabah sabah araba bozuldu ustune motoru kacirdim eminonunden yanlis otobuse binip geri dondum, binmem gereken otobusu kacirdim 4 saniye ile ve simdi kendi otobusumu bekliyorum 20 dkdir.He isede baya bi geciktim haliyle.Sizin icin nasi basladi gun.

İğrenç bir gecenin devamı oldu. Moral bozmayın; iyi düşünün ve iyi olsun.

  • fragile lady  (19.09.16 09:43:26)
Berbat bir gün. Hafta sonu çok hızlı geçiyor. 3 saat gibi geldi ama ben işe geleli daha 54 dk olmuş. Nasıl oluyor anlamadım sanki 8 saat oldu :(

  • matilda  (19.09.16 09:55:10)
Oyle :/ dun yedigim yemek midemi mahvetti. Fena haldeyim.

  • kuehles blondes  (19.09.16 10:00:43)
@matilda ben daha ise gidemedim bi ton siparis birikmistir simdi bayramdan dolayi onlar islencek daha oooof of

  • topraam  (19.09.16 10:01:35)
sonu güzel olsun :)

  • nisansayısı  (19.09.16 10:05:38)
Başma bi aksilik gelmedi ama. baya bi boktan yine de gün.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (19.09.16 10:07:53)
iş arkadaşlarıma aşırı bilenerek güne uyandım, cumadan beri 7/24 beraberiz zaten hiçbirine bayılmıyorum, iyice gözüme gözüme batıyorlar. kesin kavga edicem. ayrıca rüyamda da şirketin bir milyon dolarını çalıyordum. ay hadi inşallah.

  • evde liyakat kalmamis  (19.09.16 10:18:20)
Evet iğrenç. Kusasım geliyor şu an. Sevmediğin, kendine uygun görmediğin bir işte çalışıyorsan ve uzun bir süre sonra ilk kez iş başı yapıyorsan daha da iğrenç. İnan mideme kramplar giriyor şu an. Bugün bitmez...

  • köstebek kurabiye  (19.09.16 10:45:03)
Okullar acildigi icin ben de ise gec kaldim. Uykusuzum ayrica.

  • stavro  (19.09.16 11:31:10)
normalde de güne güler yüzlü falan başlamam ama bu sabah iyice bitik hissediyorum. yarından iyi miyim bugün onu da kestiremiyorum.

  • tiredpanda  (19.09.16 12:01:56)
Benim iyi valla issizlik keyfi. Ne sendrom ne bisi. Daha yeni uyandim.

  • rayde  (19.09.16 12:39:54)
Yuooo, gayet nefis gecti su ana dek.

  • mirandaiam  (19.09.16 13:32:47)
Balayından dönüş Pazartesisi olarak daha iğrenç:(

  • peggy  (19.09.16 13:34:10)
okula gitmedim. balkonda kahvaltı, sonra çay sigara. akşama doğru da kordonda biralanmayı planlıyorum.
benim için güzel.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.09.16 13:40:20)