[]

Avize Arıyorum

Gözüme giren tavan ışığından bıktım. Şöyle bir şey istiyorum. Var mı bunun bir adı? Gördünüz mü bir yerde?
 
Endirekt aydinlatma armaturu.


  • nax  (18.09.16 21:54:05) 
@nax Aynen aradığım şeyin adı bu. Ancak bu isimle arattığımda iç mekan için sonuçlar çıkmıyor. Ben odada kullanabileceğim basit bir şey istiyorum.


  • geven kafa  (18.09.16 22:00:13) 
Ya aslinda her yerde var bunlar. Ikeadan falan bakabilirsin.


  • nax  (18.09.16 22:02:50) 
Ayarlanabilir sarkit lamba
Tavandan aydinlatma
Diye de bakabilirsin. Su an gorsel bulamadim ama ikeada ve yapi marketlerin aydinlatma kisimlarinda var.
Aslinda isik ampulden direkt geldigi icin rahatsizlik duyuyorsunuz. Ampulun bir kapsul icine veya kumasa/kagida girdigi armaturlerde ki kendilerini ikead a bol bol gorebilirsiniz, isik malzeme icinde dagilip/suzulup mekana geldigi icin rahatsizlik yaratmaz. O tip aydinlatma elemanlarina da bakabilirsiniz.
  • nax  (18.09.16 22:18:14) 
Oda da istediğiniz gibi bişey korkunç ışığı keser ama urun.gittigidiyor.com şöyle bişey sanırım işinizi görür, şık olması gibi bir derdiniz yoksa


  • i am a legal alien  (18.09.16 22:29:07 ~ 22:32:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.