Sorum bağyanlara, şu vücut hakkındaki görüşleriniz neler ? (caps-caps-caps)

cdn01.cdn.justjared.com

i1-news.softpedia-static.com

scontent-frt3-1.cdninstagram.com

45 santim bisepsli abilerimiz cevaplamazsa sevinirim. thnx.

Jared Leto'nun yüzünü tipini beğenmem ama vücudu iyiymiş. Nicke bakma, kadınım.

  • littlejack  (18.09.16 17:36:55)
kaslı olabilir, ama çelimsiz görünüyor nedense.
belki boyu kısa ve minyon diyedir.

beğenemedim, eksik bir şeyler var gibi.
zaten bu tüysüz erkek olayı bana göre değil de, yani fiziği de gözüme güzel gelmedi.
  • blatta hiberna  (18.09.16 17:41:20)
Kas yapma takıntısı olan erkekler iticidirler benim için. Çünkü bütün değerleri vücutlarında zannederler ve çevrelerinde de aynı düşüncede insanlar bulunur. Kaslı vücut da bana pek sevimli gelmez. Özellikle üçgen vücutları sevmem. Çekici gelen şey vücudun kendisi değil aslında, bunu şimdi fark ediyorum. Sadece çırpı gibi tipleri sevmem, onu iyi biliyorum.

  • yaren  (18.09.16 17:42:29)
@yaren iyi de zaten adam çok kaslı değil ki ? Kas takıntısı olsa daha fazlasını yapabilecek imkanı da vardır, şu an sadece fit diyebiliriz. Dediğin takıntı şu adamda falan var desen anlarım i.ytimg.com

  • Golden Ratio  (18.09.16 17:47:53)
ilk foto fena degil, digerlerini zaten sevmedim cok zayif. kas cabasindaki erkekleri de itici buluyorum, hafif gobekli beyler daha cok ilgimi cekiyor.

  • in vino veritas  (18.09.16 17:48:47)
beğenmedim pek. kolları çok ince. sanki dengesiz yapmış vücudu. bi de pürüzsüz erkekleri beğenmiyorum ben.

  • jonestown  (18.09.16 17:54:02)
eşcinsel erkeğim, ben de cevaplicam bana ne.

güzel vücut işte. daha n'olsun? vücut yapısı belli çocuğun, daha fazlasını beklemek anlamsız. herkes bir olamaz.
  • nathanieltroy  (18.09.16 18:01:13)
1. ve 3. fotoğraf fena değil ama 2 berbat. Diğer arkadaşlara katılıyorum zayıf ve çelimsiz duruyor genel olarak. Ben hiç etkilenmedim.

  • köstebek kurabiye  (18.09.16 18:06:17)
tam kıvamında

  • sta  (18.09.16 20:11:00)
ikinci foto kötü, diğerleri iyi. bir de kolları çelimsiz kalmış biraz. ama özetle hoş, beğendim ben.

  • şubatsonrası  (18.09.16 20:20:33)
1. fotoğrafı beğendim. ama kolları vücuda göre ince kalmış. orantısız duruyor. baklavayı çıkaran kol kasını da halleder diyor ve uğurluyorum.

  • ruhen hastayim ben  (18.09.16 20:29:52 ~ 20:38:27)
İkincisi kötü, diğerleri iyi gibi ama kalıpsızlar sanki bi ufaklar. Bayılmadım.

  • chipie  (18.09.16 20:37:04)
erkek olarak söyleyebilirim ki ilk foto en ideal hal bence. ondan daha fazlasına kasmaya gerek yok. vücut için en güzel örnek bruce lee'dir ayrıca bu tarz durumlar için. vücudunda onlarca balon şeklinde kas taşıyan adamları anlamıyorum. göbekli bir erkekten farkları yok. tabi kendilerince mutlularsa bize laf etmek düşmez. olay bunu kendin için yapıp yapmadığın.

  • matrix  (18.09.16 21:45:12)
Böyle vücut sevmem ama Jared Leto'nun yüzünü ve mimiklerini sempatik buluyorum.

  • fragile lady  (18.09.16 21:48:46)
kafası vücuduna göre büyük kalıyor. kafası ile vücudunu eşitleyene kadar vücut çalışmalı.

  • cikis yolu  (19.09.16 01:02:50)
Gayet fit erkek vücudu işte güzel. Herkesin farklı vücut yapısı var sağlıksız olmasından iyidir, illa 45 santim biseps olacak diye bir şey yok. Vücudunuzla barışık olun kendinizi sevin. İnanların kolu olmuyor bacağı olmuyor şükredin sağlığınıza.

  • yue  (19.09.16 01:08:49)
şu sorulardan sıkıldım.

cevap: bir tane estetik algımız olmak zorunda değil. mis gibi adam.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.09.16 01:19:40)
gayet de daş gibi adam. 45 santim bisepsli erkekleri sevmiyorum, bu ideal bence.

  • nice tnetennba  (19.09.16 01:27:01)