[]

Yol bisikleti için önerileriniz nedir?

yol bisikleti almayı düşünüyorum ve bu konuda bilgisi olana rkadaşlardan yardımlarını isteyeceğim. max bütçem 2k şu an için bu 0 ya da ikinci el için olabilir. ikinci el konusunda da yorumlarınızı duymak isterim. yıllarca mtc ve şehir kullandım son birkaç yıldır bisikletim yok tekrar başlamak istiyorum bu sebeple kadrosu kaliteli vites gidon ve sele gibi geliştirilebilecek parçaları ortalama olsa da olabilir. İleride değiştirebilirim bu parçaları.

kafamda birkaç marka var; scoot, giant, merida, cannondale gibi bu markaların dışında çıkmayı düşünmüyorum. ve ilk defa bir yol bisikleti alacağım için tüm önerilerinize açığım beni detaylıca bilgilendiren tüm arkadaşlarla bisikleti aldıktan sonra yol arkadaşı olmam da cabası :)


 
öncelikle söylemem lazım, işin uzmanı değilim. bir süredir dağ bisikletinden kurtulup yol bisikletine geçmek planım var. ama bahsettiğin markalarda o civarda -en azından sıfır- bulamazsın gibi görünüyor. decathlonlarda satılan b'twin'lere bakabilirsin, alanlar genel olarak memnunlar.


  • doxanikee  (18.09.16 17:02:59) 
sizi şöyle alalım. bahsettiğiniz markalar için 2k biraz yetersiz kalır gibime geliyor.
www.bisikletforum.com

  • lazpalle  (18.09.16 17:11:58 ~ 17:12:09) 
merida iyidir.

bi de cube lere bak...
  • ergenpezeveng  (19.09.16 00:39:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.