[]

Dizileri nereden takip ediyorsunuz? - (Uygulama Tavsiyesi)

Eskiden getglue diye bir telefon uygulaması vardı.

Trend olan diziler ne, kim ne izliyor, sen neleri izledin, hangi dizi ne zaman başlıyor vb. metrikleri gösterirdi.

Her dizinin de kendine özel sayfası vardı. Şimdi telfie diye bir şey olmuş getglue baktım da. Ama istediğimi karşılamıyor şu an. Sadece check-in yaptırıyor.

Yukarda dediğim mantıkta bir uygulama var mı kullandığınız? Mubi'nin diziler için olanı gibi ya da getglue tarzı. Imdb aynı işi görür mü bilemedim, kullanan var mı dizi için?

İzlediğim, izlemek istediğim dizileri göreyim. Yenilerden neler trend olmuş bakayım ve hangi dizi ne zaman başlıyor bileyim. Bunları karşılasın.

 
ben tastekid.com kullanıyorum; izlediğim dizilere benzer dizileri gösteriyor. Beğeni sayısına göre hangisinin trend olduğunu da anlayabiliyorum.


  • fragile lady  (17.09.16 23:13:30) 
Episodecalendar


  • Lim5  (17.09.16 23:26:22) 
  • Tam1Hi0n3  (17.09.16 23:27:59) 
İmbd işini görür.

Ben abimden takip ediyorum izlediğim az dizi var zaten, haber ediyor. istersen abime söylim sana da haber versin.
  • Apocalypse  (17.09.16 23:36:49) 
iDizifilm isimli uyguluma var orayı kurcalarsan birşeyler çıkabilir.


  • tuzruhu  (17.09.16 23:45:06) 
Seriesguide


  • kablelvuku  (18.09.16 00:01:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.