aöf ikinci üniv. ara sınavı ve idari yargı hakimlik sınavı aynı gün

şimdi kız arkadaşım bu iki sınava da girecek ama tarihler çakışıyor. aöf 26-27 kasımda, idari yargı da 26 kasımda. Napmalı? Aöf'e yazsak bir şeyler yaparlar mı yani onun bütün derslerin sınavlarını 27si pazara alsalar gibi

Yapmazlar. 100binlerce kişi o sınava girecek. Kopya ihtimalini göze alamazlar. Aof sınavına girmeyecek. Sadece finale girerek de geçilir çalışırsa. Zaten çok da önemli değil aof. Önemli gir sen mi okuyor?

  • glamdr1ng  (17.09.16 13:22:52)
Gir srn = bir şey

  • glamdr1ng  (17.09.16 13:27:11)
merkezi sistem sınavda öyle bir olay olmaz. ara sınava girmese de finalde 50 üstü alsa yeter zaten geçmesi için. 27'sindeki derslerden iyi not alıp ortalamayı yüksek tutsun.

  • nrmnm  (17.09.16 13:35:18 ~ 13:36:13)
@glam önemli değil de neden girmesin ki ya, sevgilimle aynı durumda olan birçok insan vardır, neden birinden birini seç gibi bi durumda bırakırlar insanı. Birinden birini seç opsiyonu saçma. Sonuçta 2. üniversite okuyan da çok insan var.

  • limoncello  (17.09.16 13:36:43)