Zenci ile beyaz sevişirse ne olur?

Merak ettiğim şey bu durumda tekrar zenci olma olasılığı.. Melezmi oluyor yada zencilerin anne veya babasının beyaz olma ihtimali sıfırmı..

babası kongolu annesi türk olan bi bebek biliyorum, dünyanın en güzel bebeği olabilir...
babasının rengi aşırı koyu annesi de beyaz tenli çocuğun rengi de rihanna gibi diyim...

  • rentts  (17.09.16 11:08:51)
Orta okulda vardi boyle bi bebe. Vucut yapisi, tipi, saclarinin kivircikligi tam zenciydi. Ten rengi de tam bi sutlu cikületaydi.

  • bir3iki7  (17.09.16 11:15:39)
Zenci ciftten tek yumurta ikizi dogup biri zenci biri beyaz olan bile var. Ayni cocugun bir beyazindan bir siyahindan var. Bu cok nadir bir durum tabii:)

  • stavro  (17.09.16 11:26:53)
soru: zenci ile beyaz sevişirse ne olur.

cevap: zenci ile beyaz sevişiyor zaten...

asıl cevap: a) genelde melez oluyor.
b) zencilerin ana babasının beyaz olma ihtimali sıfır değil hatta ebeveynlerden biri siyah ise siyah olma ihtimali daha yüksek.

bunlar kişisel tespit, görüş ve değerlendirmelim sonucu oluşan verilerdir. bilimsel bir çalışma, test, anket ve seks sonucu ulaşan bilgiler değildir.

dip not: hep melez çocuğum olsun istiyorum lakin ben siyah değilim, nasıl siyah olup beyaz bir bayan ile sevişip melez çocuk yapabilirim. (akıl yakan sorular)
  • pembe baytar  (17.09.16 11:51:15)
@stavro onlar tek yumurta ikizi degildir, cift yumurtadir.

  • evrim halkasi  (17.09.16 13:36:20)
Sütlü kahve oluyor. Hiç mi neskafe'ye cafe cream katık etmediniz? Hıammına.

  • chiper  (17.09.16 13:41:18)
Peki zenci olmanin kurali nedir ? Yani demek istdigim:D cok cok esmer insanlar goruyorum bildigin siyahlar. Birine zenci demek icin ne olmasi gerekir? Melez degil zenci.

  • douglas  (17.09.16 15:12:50)
interracial olur.

  • ya ben lan neyse  (17.09.16 15:14:32)
defne joy foster olur

  • uzman pratisyen  (17.09.16 15:21:41)
anne ve baban has zenci olursa sen de zenci olursun

  • limoncello  (17.09.16 20:41:33)
iki zencinin çocuğu kireç beyazı, iki beyazın çocuğu kömür siyahı olabilir. bunlar çok olası değil tabi. ten rengi bir sürü gen kombinasyonu sonucunda belirleniyor.

  • cikis yolu  (17.09.16 21:03:52)