Renkli lazer yazıcı

Arkadaşlar selam,

Hem tarayıcı, hem de renkli lazer yazıcı olarak önerebileceğiniz ve de taner dolum maliyeti az olan ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler

sistemini bilmiyorum ama ekonomik olan kesinlikle bitmeyen kartuş, yani tanklı yazıcılar. 10 liraya mürekkep alıp binlerce sayfa renkli çıktı alıyoruz. mesela bizdeki epson L210

  • tolga asp  (17.09.16 08:54:56)
Tanklı yazıcılar daha mantıklı. Ayrıca yazıcı alacaksanız wifi destekli birşey olması da avantaj bence. Kullanım yeri ve amacına göre siz değerlendireceksiniz tabi.

  • niedy  (17.09.16 10:50:52)
Renklilerde bende tanklı öneririm.

4 senedir siyah beyaz brother lazer kullanan ben renkli alsam epsonun ecotank ürünlerine yönelirim.

Mümkünse epson ecotank al.
  • kurnaz  (17.09.16 14:00:04)
epson aldım ama wf 7610 modelini aldım, tank sistemini kuracağım. teşekkürler.

  • gneral  (24.09.16 14:18:17 ~ 27.09.16 16:44:48)
@gneral

bu arada harici tank alıcaksın sanırım, hangi marka model alırsan yazar mısın? performansı filan nasıl diye.
  • kurnaz  (24.09.16 14:31:18)
tank sisteminden vazgeçtim, bu daha ekonomik. bittikçe doldurma... hem görünüm kirliliği oluşturmuyor.

tam performans alırsam 100'lük yerine 500'lüklerden alacağım.

www.bitmeyenkartus.com.tr

  • gneral  (27.09.16 16:42:05)