dün gece aklıma bir şey takıldı (puanlama ile ilgili)

biliyorum bu tip sorulardan bıktınız artık ama söz veriyorum bu son olacak. dün bir puanlama sorusu vardı burada. neyse, ben bir cevap verdim ve bir muhabbet döndü soru altında. benim de aklıma takıldı, o yüzden bir de size sorayım dedim.

efendim benim hastası olduğum bir çocuk var. dün bu çocuğa birçok kişi "ııyyk çok çirkin, bu ne yav çok kötü!!" falan diye tepki verdi. ben bayağı afalladım. bana sorarsanız bu çocuk 10 üzerinden 12. resimlerine bakınca içim titriyor öyle diyeyim. bana bi' he dese bir sene evden çıkarmam ben bunu afgafsg. güzellik bu kadar da göreceli olabilir mi gerçekten?

neyse resimleri paylaşıyorum, lütfen linklerin tamamını inceleyip öyle görüş bildirin. bu çocuk 10 üzerinden kaç eder sizce? bir de eğer beğenmediyseniz nedenini yazarsanız çok mutlu olurum.

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com (oofff şu kemik yapısına bakar mısınız?)

i.hizliresim.com

bu arada bu çocuğun boyu 192.5 cm. daha ziyade hanım yazarlar yorumlarsa sevinirim. kadınların görüşlerini daha çok merak ediyorum.

Erkeğim ben ama çok şaşırdım. En fazla 5. Avrupa da yolda yürüse kimse bakmaz buna yahu. Bayağı sıradanmış. O yüzden biz Türk erkekleri erkeksi geliyoruz buradaki kadınlara, siz de böyle aarışınları seviyorsunuz. Garip

  • benaslindayohum  (16.09.16 21:01:02)
Bu seneki eurovisionda estonya adina katılan çocuk değilse onun klonu falan olabilir. Ya da benaslindayohum'un dedigi gibi işte klasik kuzey Avrupalı tipi. Ben de 5 veriyorum, erkegim

  • nundu  (16.09.16 21:04:18)

  • bir yudum  (16.09.16 21:10:52)
İstersen ev arkadaşımın instagramini atayim:) Adam Romanyalı bundan daha iyi ya asdfasf

  • benaslindayohum  (16.09.16 21:11:05)
@krem peynir, ama bu 26 yaşında? bence yeterince yetişkin eheh.

  • köstebek kurabiye  (16.09.16 21:11:30)
güzel çocuk. ama kız gibi güzel.

  • pispinti  (16.09.16 21:23:36)
Ya ben 25 yaşındayım yani benden büyük ama bana da ergen gibi geldi.

  • petekpare  (16.09.16 21:25:00)
1 ve 3. fotoğrafları çok kötü. diğerleri yine dün tepki verdiğim kadar değil. şimdi buraya bi klip bırakıcam köstebek klipteki adamı izle de kemik yapısı gör ;_;_;_;

www.youtube.com

boşalan çıksın ;_;
  • shotgunwoman  (16.09.16 21:25:04)
@petekpare ben 28 yaşındayım ve şu ana kadar hoşlandığım yaşı en büyük erkek bu sanırım. ben genelde 22-23 bandında dolaşıyorum.

@shotgunwoman bu çocuğun kemik yapısı da fena değil ama çok keskin işte. O aradaki çok ince dengeyi tutturamamış. Aşırı sert. Sarışınlara bayılmama rağmen bunu beğenmedim bak.
  • köstebek kurabiye  (16.09.16 21:27:52 ~ 21:38:37)
@kk ben de normalde sarışın sevmem ama buğğ nağsı güzellik ;_;_;

  • shotgunwoman  (16.09.16 21:32:17)
Kadınsı bir tipi var. Bu tipleri hiçbir zaman "çekici" bulmadım. Evet yakışıklı ama erkek çekiciliği yok, daha çok bebeksi veya kadınsı bir his veriyor bana. 10 üzerinden yakışıklılık için 10 çekicilik için 1.

  • yaren  (16.09.16 21:35:59)
5 diyorum ben, o da krem peynir'in dediği gibi eli yüzü düzgün olduğu için. Çocuksu geldi, ben de daha olgun görünen beyleri beğeniyorum.

  • olabilir ya da olmayabilir  (16.09.16 21:36:42)
O nası burun ya öyle <3

En çok 2. fotoyu beğendim, sonra da 1. Çok duru, çok ferah bi yüzü var (iki foto için konuşuyorum, diğerlerini beğenmedim) Tabi klasik avrope erkeki. Yüz kemikleri düzgün oluyor.

Kılsız sarı adamlar eqlesin
  • mandalina kokusu  (16.09.16 21:40:37)
@mandalina kokusu inanır mısın dün bu çocuk için domuz burunlu dediler o_0 halbuki ben en çok burnunu seviyorum ^^ <3

  • köstebek kurabiye  (16.09.16 21:44:16)
kardeşi gustaf bana göre daha çekici, yine de 9 diyorum çünkü isveç <3

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (16.09.16 21:45:16)
Bill skarsgard değil mi bu? Bunun bi abisi var goo.gl ben de buna talibim. :D Ama bu da fena değil bakışlarında falan bi psikopatlık var tam bana göre. :P

  • ceann deas  (16.09.16 21:51:36)
bana fazla feminen. 5 veririm o da boydan ötürü

edit: abisine ailecek hastayız o ayrı. adam resmen bütün iyi genleri toplamış kardeşe bırakmamış
  • la noix  (16.09.16 21:54:47 ~ 21:56:26)
@ceann deas, evet benim de böyle çok hafif arıza görünmesi hoşuma gidiyor zaten. Hem çocuksu hem güzel hem de kafası azıcık kırık gibi, tam bana göre :p

  • köstebek kurabiye  (16.09.16 21:55:21 ~ 21:57:39)
17 yaşında genç kız olsaydım ancak ilgimi çekerdi herhalde, eli yüzü düzgün ona laf yok ama çok çocuksu ya öyle esmer maço tarzı erkeklerden hoşlanmam ama bu da çok çocuksu, burnu da çok kalkık kadın burnu gibi, tipik iskandinav burnu ya da estetik.
kısaca 6/10 benim için, benim için dünya ahret kardeş olurdu kadın olsaydım, küçük erkek kardeş gibi

  • limoncello  (16.09.16 21:56:00 ~ 21:57:07)
Eli yuzu duzgun gercekten ama benim icin 6/10. Ben daha cok maskulen erkekleri begeniyorum.

  • turuncu sufle  (16.09.16 21:58:52)
@limoncello estetik değil, çocukluk fotoğrafları da böyle. Burun aynı.

  • köstebek kurabiye  (16.09.16 22:12:31)
domuz/10

  • benim adim kerim hepinizi severim  (16.09.16 22:16:21)
Saçları iyimiş elemanın. Puanlamayı da bağyanlar yapsın heheh

  • Golden Ratio  (16.09.16 22:26:05)
aşırı yapay bir surat. ayrıca cok feminen.
' hoş' olmaktan cok cok uzak benim için, hatta kötü.
:(
halbuki genelde çirkin beylerden hoşlanırım.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.09.16 22:33:11)
Vasat ve tipim değil.

  • piremses  (16.09.16 23:24:12)
3-4. çocuk ve kız çocuğu yüzü var. hiç tipim değil.

  • pinkpeony  (16.09.16 23:24:28 ~ 23:25:24)
Kadınım. Çocuğa çirkin denemez ama 16 yaşında gösteriyor. Baby face hoş değil :/ 6 veririm.

  • rivulet  (16.09.16 23:55:11)
ortalamanın üzerinde olduğu kesin. gözlerden steve buscemi akmış.

www.thefamouspeople.com
  • bruceandwayne  (16.09.16 23:57:59)
@bruceandwayne ahah evet steve buscemi'e çok benzetiyorlar bunu, sanal ortamlarda çok muhabbeti geçiyor bu benzerliğin.

  • köstebek kurabiye  (16.09.16 23:59:43)
cok tatlı cocuk. evlat edınmek ıstersem aklımda olsun

  • hopp  (17.09.16 00:01:59)
ahah aynen bende sadece gözleri değil ya galiba diye düşünüyodum az önce.

  • bruceandwayne  (17.09.16 00:02:16)
@bruceandwayne şu benzerliğe bakar mısın?

Steve'in gençliği: i.hizliresim.com

Bill: i.hizliresim.com
  • köstebek kurabiye  (17.09.16 00:06:49 ~ 24.09.16 14:16:03)
çocuk beybileyd zatende buscemi her türlü daha karizmatik. baba oğul deseler itiraz etmem ama yani.

  • bruceandwayne  (17.09.16 00:16:19)
7 veriyorum. Erkeksi bir çekiciliği yok ama güzel çocuk.

  • Lim5  (17.09.16 02:28:29)
@arkadaşlar,

Sizin burada 26 yaşında 2 metre boyunda hayvan gibi bir adamdan bahsettiğimizden haberiniz yok mu acaba? :D Tamam hafif masum bir ifade var yüzünde, kaymak gibi bir erkek ama abarttığınız kadar da ufak görünmüyor sanki? Bilhassa son 3 foroğrafta bayağı bayağı adam bu, hepsini incelemediniz mi linklerin?
  • köstebek kurabiye  (17.09.16 02:33:39 ~ 02:40:45)
Hepsine itinayla baktım. Puanımın arkasındayım. Vicdanım rahat. Bu arada ayrık burun kıkırdaklarını sevmem.

  • Lim5  (17.09.16 02:36:57)
@Lim5 seni hedef alarak söylememiştim zaten. Senin yorumun diğerlerinin yanında insaflı bile kaldı. Neyse teşekkür ediyorum yine de.

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 02:39:29 ~ 11:30:50)
Eskiden blue jean dergisi vardı.Bunun gibi kız gibi erkeklerin posterlerini verirdi.Ben kız tipli,ergen erkeklerden hoşlanma işinin doksanlarda bittiğini sanıyordum.

Bu arada sstte kemik yapısına bakın dediğin foto bence en çirkini :)
  • turkuaz  (17.09.16 05:58:12)
@turkuaz niye bitsin? moda değil ki bu, gönül meselesi ahah.

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 07:16:02 ~ 07:17:04)
Saçları uzun olsa Angelina Jolie, hoş resimleride var, feminen halide.

  • geçerkenugradım  (17.09.16 10:51:03)
Fena değil o kadar abartacak bir numarası yok. Maskülen değil bir kere

  • oylebirzamandagelkivazgecmekmumkunolmasi  (17.09.16 11:24:26)
bu 2.10 olsa ne olur. kız çocuğu gibi. tamam eli yüzü düzgün ama erkek çekiciliği yok. pürüzsüz bir ten. bundan hoşlanacağıma lezbiyen olurum taş gibi kızlar var.
ben 3 numara saç ve biraz uzun sakal sevdiğim için bana hiç çekici gelmedi. ayrıca kumral ya da esmer olmalı.
10 üzerinden 2.5 o da boyu ve gözleri için
  • matilda  (17.09.16 11:40:49)
bu tip erkeklerden hoşlananlar için türkiye daha da çekilmezdir kesin.

  • axl  (17.09.16 11:55:55)
@axl kesinlikle :( kendimi resmen lanetlenmiş hissediyorum. keşke ben de diğer kadınlar gibi at hırsızı kılıklı adamlardan hoşlanabilseydim ama yok. yapamıyorum işte.

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 12:01:47)
Burada yazdiklarina birkac kez denk geldim, yazdiklarina istinaden citasi epey yuksek birine benziyordun da bunu gorunce bu ne simdi dedim:)
Tipsiz bir cocuk degil ama ahim sahim bir sey kesinlikle degil bana sorarsan. Hatta yakisikli bile degil. Duz bir tipi var, tipinde bir kusur yok derim.

@benaslindayohum cok hakli, gercekten Avrupa'da yolda yuruse kimse donup bakmaz.

Holldanda'da kalabalik bir yerde biraz dolas, bundan cok cok daha yakisikli bir suru cocuk gorursun. Hatta Almanya'dan yukarisi icin komple aynisini soyleyebilirim.
Bu isler goreceli ama bu kadar mi goreceliymis yahu:)

Mesela soyle bir sey varken seninkine yakisikli diyemiyor insan, citasi yuksek kadin soyle bir sey ister:
4everstatic.com
img.wennermedia.com
s-media-cache-ak0.pinimg.com

Ya da bu:
entscoop.com
vegnews.com

Hanimlarin fikrini alayim demissin gerci ama dyanamadim. Ben de 6/10 verirdum buna. Cok zorlarsan 7.
Bu seninkinde uzun sac olsun, biraz makyaj falan da eklersen kiz niyetine alirim ben bunu:P
  • stavro  (17.09.16 12:14:08 ~ 12:17:54)
@stavro yurtdışında bulundum. bahsettiğin gibi alman erkeklerine, avusturya erkeklerine, macar erkeklerine vs. dibim düştü benim de. senin attığın linkteki adamlar fazla erkeksi benim için. ben erkekte kıl ve sakala hiç tahammül edemiyorum. kaymak gibi ten takıntım var. dokununca mutlaka pürüzsüz olacak. evet, kabul ediyorum ben feminen erkeklerden hoşlanıyorum.

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 12:17:34)
Ayni adamlarin sinek kaydi tras olmus hali icin de ayni seyi soylerim:)

  • stavro  (17.09.16 12:18:36)
@stavro evet bu attığın adamlar da oldukça yakışıklı ama ben güzel erkek seviyorum :)

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 12:20:36)
tüm linklere baktım. bu çocuk şimdi güzel, allah için. ama köstebek, lütfen bak, ya kibar olamıycam dümdüz konuşucam. bi' yıl evden çıkarmam demişsin, bebek lan bu daha bunla sevişilir mi olum? kaç yaşında olursa olsun, insanın konsantrasyonu filan bozulur yanlış bişiy yapıyorum galiba diye. en az on beş yılı var bak, on beş yıl diyorum. ayrıca o dudaklar bayağı kız dudağı? on beş yıl sonra bile o dudakların gideri olmayabilir benim için.

çocuk güzel ama ederi 3/10.
  • evde liyakat kalmamis  (17.09.16 16:52:10 ~ 16:52:57)
@evde liyakat kalmamıs

ya neden herkes moruklardan hoşlanıyor? :( bu çocuk 26 yaşını doldurdu dedim dedim dinletemedim dünden beri :( tamam seçtiğim fotoğraflar kendi zevkime göre daha bebeksi fotoğraflar olabilir ama bu çocuk filmlerde, dizilerde öyle o kadar da ufak görünmüyor yani. bayağı karizmatik hatta :( ayrıca ben onun o dudaklarını yirim :p ve evet, bir sene evden çıkarmam, gerekiyorsa ben çalışıp ikimize de bakarım, "e artık ben kaçayım" falan derse bodruma kilitlerim afsdagfgs
  • köstebek kurabiye  (17.09.16 17:04:28 ~ 17:05:24)
köstebek kardeş moruklardan hoşlanmıyorum ama galiba biraz da bilinçsiz bi' kompleks durumu olabilir düşününce. beğenmeyen kadınların da belki bu yüzden beğenmediğini düşünüyorum.

yani bakıyorum bakıyorum, kendimle bu adamı asla yan yana koyamıyorum. ben bu adamla sadece karşılıklı otursam bile ağzına burnuna baktıkça kendim için üzülür, allah da benim belamı versin diyip kahrolurum gibi geliyor. çok bebek çünkü, ek olarak da bayağı kadınsı.
  • evde liyakat kalmamis  (17.09.16 17:15:24)
Puan vermeyi reddediyorum. Yaşının kaç olduğu önemli değil ki, görünüşün verdiği his önemli. Böyle Erasmus öğrencileri var derslerimde, çocuklar yani, ne bileyim. İsterse 30 yaşında olsun hissi sarı kafa çocuk :(

  • shadowcat  (17.09.16 17:17:24)
@evde liyakat kalmamis boşver ya komplekse ne hacet? bu adam benden de güzel kabul ediyorum. hayat kısa, al karşına seyret dur işte. hatta al vitrine koy üstüne dantel falan ört. eheh neyse tamam sustum, herkesin kendi görüşü ne de olsa. saygı duyuyorum.

  • köstebek kurabiye  (17.09.16 17:33:35)
başlığı yeni gördüm.

yolda görsem "hassstır" deyip ağlarım. fena gideri var. (kadınım) böyle vampire benzeyen erkekleri çok hoş buluyorum.
  • nice tnetennba  (18.09.16 14:49:54)