bahis - günün maçları

selamlar,

evet baylar bugün hangi maçlara meyledelim? hangi maçlara kaybedeceğimizi bile bile para atalım? hangi maçların tam skorunu bildiğimiz halde bahis almayıp sonra üzülelim?

karabük - antalya

karabük 3 maçtı yaptı. 2'si GS ve BJK deplasmanlarıydı. onları kaybettiler. bir de evinde rize ile oynadı ve onu 3-0 kazandı.
antalya'nın ise 3 maçta 1 puanı var. o da evinde oynadığı 0-0 osmanlı maçı. eto'o son maç 90. dakikada gol attı bir aradan sonra.
ne yapılır şimdi bu maça?
bence 1,5ü gideri var. oranlı kupon istersem de KG var yazarım araya.

********************

bursa - kayseri

bursa bildiğimiz bursa. her maçından her sonuç çıkabiliyor. en son kadıköy'den 1-0 galibiyetle döndüler. 3 maçta 6 puan fena değil.
kayseri de bi acaip. fb ve gs'ye yenilmedi gitti evinde akhisar'a yenildi.
welliton sakat cezalı falan değilse bence bu maça da KG düşünülebilir. hatta belki bursa atamaz da kayseri atar. 2si de belli olmuyor bence. yine oranlı kupon yapıp KG atarım herhalde.

*********************

çelsi - liverpool

bu tip maçlara çok düşünmeden KG atıyorum ben.
1-1 2-1 ya da 1-2 biter bence. olmazsa da canları sağ olsun.

*********************

Betis - Granada

Bilmiyorum. Ben sevmem ama alt'çılar değerlendirebilir.

*********************

Sampdoria - Milan

Yine KG ve üst maçı bence. Oranlı kuponuma üst atarım heralde.

*********************

Köln - Freiburg

Buna da KG oynardım ama Köln hiç gol yemedi ilk 2 maçta. Freiburg ise her 2 maçta da gol atmayı başardı. Bu maça bahis almam ben.

*********************

Caen - PSG

Tam berabere bitmelik maç. Denenebilir sistemciler için.

***********************

Utrecht - Groningen

Her 2 takımın da 5 maçta galibiyeti yok ligde henüz. Utrech ÇŞ alınabilir ama ben oynamam herhalde.

**********************

Örebrö - GIF Sundsvall

2,5ü beklenir tabi bu maçtan. Olmazsa da kısmet. Bankocular 1,5ü değerlendirebilir.

Evet nabalım? Der Meister seri b'den tüyo ver bakalım azcık.
Kurnaz reis? Diğer bahisçiler?..

Nasıl yapsak da 3-5 kazansak bugün?

Ben Çelsi-Lpool KG ve Örebrö maçına 1,5ü seçeneklerine yoğunlaşıcam sanırım. Diğerlerine de 3-5 atarım.

Bol şans herkese...

ben şunu oynamayı düşünüyorum

chelsea kaybetmez
sampdoria kaybetmez
bursa kaybetmez

ama köln yenilmez, serpebilirim belki araya.

bu akşam pek bir şey bilemedim ben aslında ya.
  • kurnaz  (16.09.16 15:41:45)
internet üzerinden genelde banko maçlara oynarım ve yüklü basarım...bu akşamada iki maç seçip 100 tl attım bakalım

chelsea liverpool : 02 çş 1.66
bursaspor kayserispor : 10 çş 1.31

bol şans herkese
  • KingDagos  (16.09.16 16:03:26)
banko kuponu yazmiyorum buraya sonra nazar degiyor :)

sistem kuponumu paylasayim ama ;

16 Eyl 2016 21:00 US Orleans 45 - Racing Strasbourg İlk Yarı/ Maç Sonucu X/X Beklemede 4.40
16 Eyl 2016 21:00 Tours FC - Olympique Nimes İlk Yarı/ Maç Sonucu X/X Beklemede 4.50
16 Eyl 2016 21:00 Red Star FC 93 - Stade Lavallois MFC İlk Yarı/ Maç Sonucu X/X Beklemede 4.75
16 Eyl 2016 21:00 FC Sochaux - Stade de Reims İlk Yarı/ Maç Sonucu X/X Beklemede 4.75
16 Eyl 2016 21:45 SM Caen - Paris St Germain İlk Yarı/ Maç Sonucu X/2 Beklemede 4.00
16 Eyl 2016 22:30 CD Nacional - CS Maritimo İlk Yarı/ Maç Sonucu 2/2 Beklemede 4.50
  • kamyonsans  (16.09.16 16:45:51)
--1.55Karşılıklı Gol Var mı? : Var Köln - Freiburg
--1.502,5 Altı/Üstü :2,5 Üstü Chelsea - Liverpool
--1.652,5 Altı/Üstü :2,5 Esbjerg - Randers
--1.402,5 Altı/Üstü :2,5 Orebro - Sundsvall

Toplam Oran : 5,37Misli : 71Sistem : Yok
Maksimum Kazanç : 381,32 TL

BUNU OYNADIM
  • England  (16.09.16 18:56:10)
@england

bol şans ama bu oranlar çok kötü. hangi büro bu?
  • nigeo  (16.09.16 19:03:31)
tutturdan oynadım ya tempoda para yoktu o yüzden

  • England  (16.09.16 19:55:53)
sampdoria-milan kg var tekli aldım. akar bu maç.

  • axl  (16.09.16 20:03:40)
bugün akşam uyandım ben, zaten cuma maçlarına oynamayı pek sevmem ama mönchengladbach bizimkileri patates eder diye düşünüyorum. cumartesi mi pazar mı bilmiyorum, bakmadım. hafta içi city'yle oynamamış olsalar gözüm kapalı handikap derdim ama şu an handikaptan emin değilim. werder bu sene küme düşmezse sürpriz olur. gladbach normal şartlarda tatava yapmayıp 2-3 tane sallamalı. ben ona yüklü gircem.

  • der meister  (16.09.16 20:05:50)
eyvallah der meister. gladbach'a attım biraz para. ilk yarı 3-0 öndeler.
asdhasjkd

  • nigeo  (17.09.16 20:05:28)