[]

İnternetten satış yapınca ödemeyi nasıl alıyorsunuz?

Daha önce de satış yaptım. Birisini elden aldım birisi de ibanı alır almaz parayı yolladı sonra ben kargo yaptım.
Şuan ki olayda adam antalyada en istanbuldayım. İkimizin de kararı olarak ne ben ilk gönderebilirim ne o. Tanıdıkta yokmuş onun burada.
Başka türlü nasıl halledebiliriz bu işi? Ödemeli kargo fatura istiyor.


 
ticari titriniz yoksa o olmuyor. sahibinden vb uzerinden olmasi en mantiklisi. ona da yanasmiyorsa i is yas bence.


  • enaz3kedi  (16.09.16 14:16:41) 
@enaz3kedi orası komisyon alıyor diye karşılayacağını sanmam hocam. Ben de karşılayamam.
Neyse şans artık.

  • six packsiz  (16.09.16 14:19:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.