[]

Telefonuma iş bankasından şifre geliyor

Geçenlerde dominostan sipariş verirken masterpass kullanmıştım.
13ünde ve bugün şifre geldi. Şu şu masterpass işleminiz için bu şifreyi kullanabilirsiniz diye. Sizce birisi bir şeyler çekmeye mi çalışıyor? İçerisinde bişi kalmadığından panik yapmıyorum. İlk geldiğinde bankayı aradım bir işlem görünmüyor diyor. İsterseniz kapatalım diyor direk.
Ayrıca şifreyi alamadıktan sonra ellerine ne geçer ki?


 
sifresiz islem yapacaklari yerden yapmaya calisirlar, deneyebildikleri kadar cesitli yeri denerler. kullanmadiginiz bir kartsa kapattirin. ayrica online islemler icin kullandiginiz bilgisayarin guvenligini saglayin.

edit: para yoksa nakit avans vs cekme olasiligi olabilir. yani durduk yere borclandirilabilirsiniz.
  • idexo  (16.09.16 14:04:39 ~ 14:05:18) 
Bu arada bu masterpass siteye tanımlı oluyor direk. Yani sadece o siteden olacak alışverişler için direk tanımlanıyor.


  • six packsiz  (16.09.16 14:07:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.