[]

Bu Filmlerden Hangisini izleyeyim?

Aşağıdakilerin ortak teması var, onu göz önünde bulundurarak hangisini tavsiye edersiniz?

1) Easy Rider (git: www.imdb.com)
2) Fear and Loathing in Las Vegas (git: www.imdb.com)
3) The Trip (git: www.imdb.com)
4) The Men Who Stare at Goats (git: www.imdb.com)

Sonuncuyu izlediğimden neredeyse eminim ama tam emin olamıyorum, sahneleri biliyorum ama trailerlardan mı biliyorum yoksa izledim mi emin değilim, o yüzden onu ikinci planda tutacağım. Yarım saat bekleyip sonra izlediğimi fark etmek istemiyorum.

İkincide johnny depp varmış, öyle bir filmde nasıl olur merak ediyorum.

Hangisini izleyeyim?

 
2


  • Apocalypse  (15.09.16 22:41:32) 
1


  • lesmiserables  (15.09.16 22:49:22) 
2 en sevdiğim filmlerden biri ancak lineer konu dizilişi bulamazsın bundan dolayı herkese hitap etmiyor.


  • protector  (15.09.16 23:01:48) 
1


  • silver apple  (16.09.16 11:15:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.