[]

Burhaniye Ören ve Akçay Tarafında Ücretsiz Çadır Kurmak İçin Yer?

Arkadaşlar Balıkesir'in Burhaniye ilçesine bağlı Ören'de ya da Akçay'da ücretsiz bir şekilde çadır kurabileceğimiz konum bilen var mıdır? Güvenli ve mümkünse genleşe başkalarının da çadır kurduğu bir yer olursa iyi olur.
Araç var o yüzden Akçay'a gitmek problem olmaz.
Tavsiyeleriniz nedir?


 
örende cennet kamping var kişi başı 10 lira alıyorlar hem denize yakın hem nezih, imkanları da iyi.


  • Apocalypse  (15.09.16 20:53:07) 
Ramazan bayramında çadır başı 35 kurbanda da fiyatları 25 liraydı.
İlgilenenlerin bilgisine.

  • michelangelo ile pizza yiyen adam  (21.09.16 18:09:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.