Bahis - Günün UEFA maçları

Selamlar,

Evet nabıyoruz şimdi bugünün maçlarına?

Feyenoord - Manu
Ben bu maçın 0-0 biteceğini düşünüyorum. Feyenoord 1-0 kazanırsa da şaşırmam.
Kendi çapımda bir karar almıştım zamanında. Asla bir İngiliz takımının UEFA maçında kazanacağına bahis almıyorum. Manu kazanır diyenleri tedbirli olmaya davet ediyorum. Manu kazanabilir elbette; ama kazanır mı acaba? Ayrıca Manu'nun müthiş kadro derinliğine rağmen hücum varyasyonlarında çok sıkıntı çektiğini de düşünüyorum. Deplasmanda, hava koşullarını bilmiyorum, gol atamazsa şaşırmam.

Zorya - Fener
Fener kazanır gibi duruyor tabii ama bu aralar Fener'e bahis yapmak da istemiyorum. Yine uzak durulası bir maç. Tabii ki illa oynarsam FB kazanır oynarım.

Apoel - Astana
2 takım hakkında da bilgim yok. Oynamam. Oynasaydım 2,5a oynardım.

young boys - olympiakos
Young boys bildiğimiz gibi. Olymp de lige iyi başladı. KG veya 1,5 üstü bahislerini düşünebilirim oranlara göre.

anderlecht - qabala
1-0 veya 1-1 biteceğini düşünüyorum. nedenini bilmiyorum.

mainz - st etienne
yine KG olur oynayabilirim ama etienne'e pek güvenmiyorum. Mainz ÇŞ alabilirim.

AZ Alkmaar - Dundalk
2-1 falan biter bence. 1,5ü alınır.

Tel Aviv - Zenit
Her şey olabilir. Oynamam.

Astra Giu - Wien
1-1???

Plzen - Roma
Gönül rahatlığıyla 2,5ü value'sünü değerlendireceğim sanırım.

Rapid Viyana - Genk
2,5ü value.

Sassuolo - Bilbao
2,5altı olur gibi ama ben alt oynamayı sevmiyorum. 02çş oynanır sanki.

Pana - Ajax
Ajax çok kötü bence bu sene. Pana kazanır veya Pana ÇŞ olabilir.

St Liege - Celta Vigo
Çok kötü maç. Oynanmaz.

Braga - Gent
0-1 biteceğini hissediyorum ama sadece bir his. Oynamam.

Konya - Şaktar
Tekbir sesleri ile gaza gelen konya belki yenilmez. Ama belki de yenilir. asdhjakslds Berabere biterse şaşırmam. Şahsen bahis almam.

Nice - Şaktar
Yine 1-1. KG var. 1,5ü.

Salzburg - Krasnodar
Krasnodar hafife alınacak takım değil. Yine bahis almam bu maça da.

Qarabag - Liberec
Bİlmiyorum. Takımları tanımıyorum.

PAOK - Fio
1-1 bitecek. net. :)

inter - Hapoel Beer
E eşşek değilse inter alsın bizahmet. ama handikapı aşamayabilir. oynamam.

Southampton - Prag
İngiliz takımının uefa maçına bahis yapmıyorum.

Gökçekspor - Steau
Osmanlı evinde gol atar. nolur bilmem.

villareal - zürih
2,5ü value bet.

Ne dersiniz?

Böyle tanımadığım takımların maçlarında tıkanıyorum. Yetiş ya Kurnaz yetiş ya Der Meister!

Çok maç var ama benim için kötü bülten. Value 2,5ü ve 1,5ü bahislerden çeşitli kombinasyonlara ufak paralar atacağım sanırım. Bi de çok net ilk yarı 0 oynama günü sanki. Bütün maçlar istisnasız 1-1 biterse şaşırmam. 1-1 skora abansak günü karlı kapatırız.

bol şans herkese...

ufak ufak 4 kupon yaptım

1. kupon

Feyenoord - Manchester Utd -2
FC Zorya Lugansk - Fenerbahce -2

2. kupon

Konyaspor - Shakhtar Donetsk - x2
Nizza - Schalke 04 -1x
Southampton - Sparta Prag -1

3. kupon
Feyenoord - Manchester Utd -2
Apoel Nicosia FC - FC Astana -1x
Pilsen - Roma - 2

4. kupon - der meisterden
Apoel Nicosia FC - FC Astana- 1,
Mainz 05 - St. Etienne --> 1X
AZ Alkmaar - Dundalk FC -1
  • kurnaz  (15.09.16 17:40:52 ~ 17:47:18)
@kurnaz

abi 4. kupon iyi duruyor. bi de bu "spiel" dedikleri ne? bi de bu hangi site ya?
Asdshjkl

bi de gitmişsin hep britlere galibiyet yazmışsın.
:/
  • nigeo  (15.09.16 17:43:01 ~ 17:47:34)
@spiel maç sonucu demek aslıdna hepsi öyle ama silmeyi unutmuşum bazılarında :D

interwetten.

4. kupon der meister önerisi.
  • kurnaz  (15.09.16 17:48:04)
rapid 1.5üst
konya 3.5alt
osmanlı 1x

tek kupon bunu aldım.
  • axl  (15.09.16 17:49:42)
tel aviv'de 2 savunmacı yok. şota reyiz çalıştırıyo onları, savunmaya yatmazlar. yatsalar da zenit her türlü atar zaten. ben zenit 1.5 üstü gol atar dedim, direkt zenit de makul.

apoel'e çok güveniyorum ben bugün nedense. astana geçen seneki astana değil. kaldı ki geçen sene apoel'e 84'te atmışlardı, o golle kaldılar şl gruplarına. bu sefer apoel çiğ çiğ yer. %100 emin değilim, hala teyit edemedim ama astana'nın defansta iki cezalısı olabilir. bu maç için geçerli mi cezaları ondan emin değilim. logvinenko sakat. ibraimi oynamayabilir. şitov ve şomko da cezalı ama dediğim gibi bu maçta geçerli olacak mı ondan emin değilim. muhtemelen geçerlidir. astana savunmasının bel kemiği bu adamlar. gıprıs sıcağında öyle 90 dakika 0-0'a yatayım yooook. apoel çocuğu yemez.

alkmaar'a da çok güveniyorum. dundalk pazartesi akşamı lig maçına çıktı. irlandalı dostlarımız kusura bakmasın ama dandik bi takımlar yani. şl'de eledikleri bate'yi, avrupa ligi'nde astana eledi. şanslılardı biraz. sen pazartesi gecesi maça çık, salı günü hollanda'ya git, perşembe akşamı alkmaar deplasmanına çık... zor iş. işin (onlar adına) kötüsü, alkmaar gavur gibi oynuyo şu ara. çiğ çiğ yemeleri lazım.

bi de sassuoğlu-bilbao maçı tam 0-0 ya da 1-1 bitmelik değil mi yav. berardi oynamıyomuş sassuolo'da. 10 gün oynasalar yine berabere biter bence.

bu arada krasnodar normalde benim bu sezon için favorilerimdendi, yani şampiyon olmalarını tabii ki beklemiyorum ama çeyrek final falan olur diyodum. sonra mamaev'le adını unuttuğum brezilyalı çocuk sakatlandı, tepe üstü yuvarlanmaya başladılar, motur tahla attı geri geri. salzburg ezik ve loser bir takım olmasa direkt 1 yapıştırırdım ama güvenemiyorum.
  • der meister  (15.09.16 18:07:36 ~ 18:18:41)
anderlecht-qabala 1
apoel-astana 1
astra-avusturya wien 2
feyenood-manu 2/2

oynadım.
  • koseli cember  (15.09.16 18:22:18)
ben kuponları yaptım valla.

Apoel 1
Mainz 1
AZ alk 1
Sassuolo X
PAOK X

10k > 530k

**********

Apoel 10çş
Mainz 10çş

250k > 390k

*****************

Rapid - Genk 2,5ü
Nice X
Villareal 2,5ü

10k > 100k

******************

mainz h0
southamnton h0
inter 1

10k > 186k

vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
  • nigeo  (15.09.16 19:29:17)
Manu'ya güvenenler :///

neyse ki apoel maçı çevirdi yine götü kurtardık.

eyv der meister.
  • nigeo  (15.09.16 22:10:59)
abi maçtan sonra gelip "maç skoru 9-5 bankoydu hocam" diyen adam olmak istemem ama manu'ya ben hiç güvenmiyodum ya, bu ingilizlerin "biz avrupa ligini önemsemiyoruz :S :S" tribi çok berbat. almayacaksın hiçbirini avrupa ligi'ne, onu istiyor emperyalist pezevenkler.

apoel ve zenit çok iyi iş çıkardı benim açımdan ama alkmaar bütün işi bozdu. 10 kişi kalmış irlanda takımından duraklama dakikalarında gol yemek nedir ya. umarım bunlar da daha fazla düşer uefa sıralamasında, şampiyonları gidip san marino şampiyonuna falan elenir birinci ön elemede. 22:05 maçları salzburg-krasnodar 1x, pao-ajax 1x, villarreal handikaplı (tek farkla kazanırlarsa iade) dedim ben. kurnaz'da da bu maçlara ek olarak braga-gent 1x ve osmanlı-steaua 1x var sanırım, onda villarreal yok ama braga gol yedi. villa da yedi tabii. allah belasını versin böyle futbolun.
  • der meister  (15.09.16 22:18:08 ~ 22:18:25)
ben de dayanamadım 10 seansına yine ufak bi kupon yaptım.

braga - gent KG
paok - fio KG
inter 1
villareal - zürih 2,5ü

braga geldi. villareal yolda. diğer 2si kısmet.
  • nigeo  (15.09.16 22:34:52)