[]

Hastalığı başlamadan bitirmek

Şuan burnum akıyor arada da tıkanıyor. Boğazda ufak ağrımsı bi kuruluk var.
Daha da ilerlemeden nasıl kurtulabilirim? 
Meyve, bol su, hasta olmadığına yönelik inanç ve belki hafif bir grip ilacı


  • fragile lady  (15.09.16 13:17:16) 
Bira içince bogaz şişliği ağrısi geçiyor en azından benim geçiyor.viskide de oluyormuş.


  • obez pacman  (15.09.16 13:18:13) 
Muhtemelen soğuk algınlığı. Dinlenmen çok önemli. Tavuk çorbası iyi gelecektir.


  • hümanist tabutçu  (15.09.16 13:20:37) 
Hemen sarımsak çiğne iki üç diş. Güzelce ağzının içinde dolaştır acısın her tarafı. Bir de tarhana veya mercimek çorbası iç.
Adaçayı iyidir. gargara da yapabilirsin.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (15.09.16 13:23:55) 
Sambucol


  • passive aggressive  (15.09.16 16:20:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.