yaş farkı min - max ne kadar olmalı?

kadın şu yaşta erkek şu yaşta diye örnek vererek açıklarsanız da güzel olur.

Maks 3

  • chiper  (15.09.16 12:07:04)
İnsanların seni yadırgamaması için mi? Anlaşmanızın kolay olması için mi? Ne için?

İnsanlar 20 yaşında bir kızın 30 yaşında bir erkekle beraber olmasını yadırgar. Ancak 30'a 40 olduğunda pek umursanmaz.

Kız 18 yaşındaysa ve erkek 25 civarındaysa da anlaşmaları kolay olmaz. Tabi bu ilgili kişilere göre çok değişecek bir şey.
  • hümanist tabutçu  (15.09.16 12:11:00)
Erkek büyük olmak şartı ile maks 10

  • aklimdakisorular  (15.09.16 12:38:08)
kadın erkekten en az 5-6 yaş büyük olmalı bence. yaşa bağlı olarak erkeklerde cinsel performans düşüklüğü gözlemlenebiliyor zira (bkz: ereksiyon sorunu); fakat kadınlarda (ortada çok büyük bir fiziksel ya da ruhsal problem yoksa) böyle bir duruma rastlanmıyor.

  • köstebek kurabiye  (15.09.16 12:49:40)
Hümanist tabutcu +1

20 yaşındayken 30 yaşında biriyle anlaşamam ne yetişkin ne ergenim kafalar çok farklı çünkü ama ben 30 yaşındaysam erkek de 40 yaşındaysa pek sorun olacağını zannetmiyorum.
  • jazzabel  (15.09.16 12:51:05)
@köstebek
Kadınların mı erkeklerin mi cinsel hayatı önce bitiyor?

  • aklimdakisorular  (15.09.16 12:57:22)
Köstebek kurabiye+1.
5-6 değil ama, 3-4 yaş büyük ablalarla denedim. %100 çalışıyor.
Hem yatakta hem normal hayatta ne istediklerini biliyo oluyorlar genelde. Tripleri, naz, niyazları da pek olmuyo. Oldu mu da kararında ayarı kaçırmadan yapıyorlar. Sohbet-muhabbet de 10 numara oluyor. Ama bu durum alışkanlık yapmıyor değil :)
  • bir3iki7  (15.09.16 13:29:21)
@aklimdakisorular
doğurganlık ile cinsel performansı birbirine karıştırma. kadınların doğurganlığı son bulsa da tahrik olduğu müddetçe cinsel hayatına devam edebilir. erkeklerde ise ilerleyen yaşlarda iktidarsızlık problemi çok sık görünüyor. amiyane tabirle penisleri artık kalkmaz oluyor. tabii istisnalar olabilir, bu herkes için böyledir demiyorum ama genel tablo bu şekilde.

kaldı ki tüm çiftler bebek sahibi olmak isteyecek diye bir durum yok ortada. bu bağlamda kadınların doğurganlığının son bulması bir problem değil ama erkeğin penisinin kalkmaması cinsel hayat açısından çok büyük bir problem.
  • köstebek kurabiye  (15.09.16 13:29:48 ~ 13:30:53)
@köstebek
Karıştırmıyorum elbette ama ereksiyon problemi 60 lardan sonra olan istisnai bir durum diye biliyorum ben. Sadece tahmin tabi ki benim, elimde veri yok.

  • aklimdakisorular  (15.09.16 13:39:40)
Böyle bir şey yok.

  • mutlusismankedi2015  (15.09.16 14:25:20)
söz meclisten dışarı bizim milletin her şeyi idealize etme hastalığına ayar oluyorum. ideal yaş farkı diye bir şey yok. kişi kendini tanıdıktan ve tercihini buna göre yaptıktan sonra gerisi boş laf.

  • jurgen windcaller  (15.09.16 14:29:00)
erkek kadın farketmez +,- 10 yaş diyorum ama kişiden kişiye değişen şeyler, ideali yok aslında

  • limoncello  (15.09.16 20:05:06)
10-15 arası, kişisel tercihim.
Kadın 24ten sonra/Erkek büyük olan taraf

  • jimjim  (15.09.16 22:51:19)
çocuksu erkek sevmediğim için bana göre erkek büyük olmalı, ama sosyal ve cinsel dengenin sağlanabilmesi için 10'u da aşmamalı yaş farkı sanki.

ama bunun yanı sıra, birine karşı bir şey hissedersem yaşını düşünmek aklıma bile gelmez.
  • blatta hiberna  (15.09.16 23:29:40)
erkek zenginse eşinden minimum 5 maksimum 10 yaş büyük olur, fakirse kafasına göre takılsın bir kural yok.

  • turkuaz  (16.09.16 21:42:58)
kadın 25, erkek 30 yaşını geçtikten sonra yaş farkı 20 bile olsa sorun değil. ancak 27 erkek 22 kadın çok fazla yaş farkı.

  • sen git ben geliyorum  (18.09.16 19:42:22)