yüzüğüm kırıldı :(

kaliteli bir şey değil, dandik. ama ben çok seviyordum. gümüşçüye falan götürsem tamir eder mi yoksa dandik diye uff bnn be slk .s.s der mi?

sevgilini yanında götür. dövsün onu kabul etmezse.

  • hasmetizm 2046  (14.09.16 20:10:27)
kalbine diz atsın

  • hasmetizm 2046  (14.09.16 20:10:39)
yüzüğün manevi hiçbi değeri yok -_-

  • shotgunwoman  (14.09.16 20:11:56)
parasını verirsen sorun yok yapar.

  • gozu acik sevisen yahudi  (14.09.16 20:14:39)
elit bir yerse uff bnne be slk.s.s der varoş bir yer de adam akıllı yapamaz gibi. aynısını veya benzerini bulmaya çalış derim.

  • ruhen hastayim ben  (14.09.16 20:18:06 ~ 20:18:15)
Valla verebilecegim bi cevabim yok ama yüzüğüm kırıldı deyince bi türkü var altin yüzüğüm kırıldı diye grup abdal söylüyor aklima geldi tavsiye ederim dinle.

  • tociess  (14.09.16 20:22:19)
Dandik bir şeyse epoksiyle yapıştır.

  • Lim5  (14.09.16 20:23:01)
  • lesmiserables  (14.09.16 22:28:52)
Hiç kimse de dememiş ki "YÜZÜK SENİN KÖPEĞİN OLSUN".s.s.s

  • bir3iki7  (14.09.16 22:59:52)
değerli olduğunu belirt neden dandik desin; derse de takma

  • fragile lady  (14.09.16 23:37:19)
maalesef gümüşçüler bijüteri mallarını tamir etmiyor. geçen yıl benim de çok sevdiğim bir küpem kırılmıştı (ucuz bir şeydi, alelade bir tane bijüteriden almıştım ama çok seviyordum). kapı kapı dolaştım, takı tamircilerine götürdüm, ne diller döktüm ama yapmadılar. sanırım bu tarz takıların tamiri pek mümkün olmuyormuş. adam yaparım ama ertesi gün yine kırılır aynı yerden dedi (benimki bayağı dandik bir yerinden kırılmıştı ve tamirin uzun süre dayanmayacağı gerçekten de belliydi). inanır mısın hala atmadım o küpemi, duruyor küpe kutumda. arada ona bakıp hüzünleniyorum falan...

neyse sen yine de bir şansını dene. belki seni bir süre daha idare edecek kadar tamir etmeyi başarırlar ama yine de pek umutlanma.
  • köstebek kurabiye  (14.09.16 23:43:32)