Bahis - günün CL maçları

selamlar,

ne dersiniz? nasıl bahisler alalım bugünden?

ben hiç beğenmedim açıkçası maçları.

dünden kalan Man City - Gladbach maçı var.
City ideale yakın bir 11 ile çıkarsa City kazanır'a basacağım ben sanırım. Gladbach zor takım, iyi takım ama City ezemese de 3 puanı alır heralde evinde.

Leverkusen-CSKA Moskova
Leverkusen biraz favori gibi görünse de ben leverkusen kazanır'a para atmaya çekinirim. 1,5 gol üstü düşünülebilir sanırım. CSKA'yı biraz daha inceleyince KG olur bahsini de alabilirim. Oranı fena olmaz.

Totnam-Monaco
Hiçbir şekilde bahis almayacağım bir maç. İlle alacak olsaydım ilk yarı 0 bahsini alırdım.

Legia Varş - Dortmund
Dortmund alır gibi görünse de beraberlikte şaşırmam. Taraf bahsi yapmam. Az para atacağım yüksek oranlı kuponuma KG var bahsini ekleyebilirim.

Madrid - Sporting CP
Madrid 11'inde bir saçmalık olmazsa ezer geçer sanıyorum. Madrid 1, Madrid h1 düşünülebilir.

Cl Brugge - Leicester
Bahis almayacağım maçlardan biri yine. Belki ilk yarı 0 ya da KG var koyabilirim riskli kuponuma.

Porto - Copenhagen
Yine kötü maç. Sürpriz olarak deplasman galibiyetini düşünebilirim. Veya 02çş. Porto kötü.

Juventus - Sevilla
Nolursa olsun Juve evinde kazanır sanıyorum. Juve 1, veya Juve h0 güzel seçenekler gibi. Oranına göre değerlendirmek lazım.

Lyon - Zagreb
Hiçbir fikrim yok. Yine boş geçeceğim maçlardan.

Ya bakınca çok kötü bi bülten bu ya. Heralde Real kazanır'a çok yüklü girip günü kapatacağım.

Duruma göre City ve Juve kazanır ile Real h1'i de kombine edip biraz para atabilirim.

Ne dersiniz?
Sizin önerileriniz?

city kaybetmez
real h1
dortmund kaybetmez
leicester kaybetmez
porto kaybetmez
juve ya da juve kaybetmez
  • kurnaz  (14.09.16 16:04:11)
bugün cidden leş ya. ben düz şu kupona yüklü girdim,

real-sporting 1
brüj-lestır x2
juventus-sevilla 1

yüksek orandan şöyle bi de ikili denedim,

real-sporting, real en az 3 fark atar
lyon-dinamo zagreb, 2.5 altı

maç maç kişisel yorumum,

city-gladbach: city yener muhtemelen ama pek kestiremiyorum açıkçası, zemin falan da bozuktur yağmurdan. bence girmeye değer bi maç değil.

leverkusen-cska: bu da iğrenç bi maç. leverkusen'de sakatlar vardı yanlış hatırlamıyosam. cska deplasmanlarda çok dandik. belki 1-0 veya 2-0 leverkusen. yine bence oynanacak maç değil, en azından benim için.

legia-dortmund: legia'yla konuştum haberler kötü. pazdan yok. euro 2016'da şov yapan stoper yok mu glik'le, aha o. legialılar teknik direktörü de beğenmiyo. atmosfer efsanevi olur ama. dortmund da pek iyi başlayamadı. oranları aşırı düşük bana kalırsa. normal şartlarda 2-0 veya 3-0 beklerim dortmund'dan ama bu orandan, hele ki dortmund sezona hafif çalkantılı bi giriş yapmışken oynar mıyım? yoo.

madrid-sporting: eğer real, barça'ya özenirse terbiyesizlik yapar. sporting slimani'yle adını unuttuğum orta sahadaki fişeği sattı. jorge jesus zaten müzmin avrupa loser'ı. benim portekiz'de en sevdiğim takım sporting'dir, ligde de 4/4 yaptılar ama eğri oturalım doğru konuşalım bu takımdan uzun vadede bi sik olmaz maalesef şu anki haliyle. dediğim gibi real top oynamak isterse 3-0 4-0 allah ne verdiyse gider. belki sporting bir veya iki tane atabilir. o yüzden 2'nin üzerindeki handikapları biraz riskli görüyorum. atamama ihtimallerine karşılık üst bahisleri de çok güvenilir gelmiyo, pekala 3-0 takıp gönderebilir real, öyle 4.5 üstü diye coşup elimize alabiliriz. ben o yüzden tatava yapmadım düz bastım geçtim, 1.20 neyime yetmiyo

brüj-lestır: club brugge belçika'da orta sıra takımı şu an. izquierdo muydu neydi o sakat galiba hala, başı kesik tavuk gibi dolaşıyolar. bırak leicester'ı, karşılarına koy eupen'i oostende'yi yine zorlanıyolar. leicester'dan tabii ki şampiyonluk beklenemez ama slimani, doumbia falan öküz gibi forvet hatları oldu bence. riske girmek istemediğim için x2 yazdım ben, sonuçta çempiyonlar ligası her ne kadar çöp olsa da kimseye saygısızlık etmemek lazım, belli olmuyo ne çıkacağı. ha 2 oynayan adama da neden oynadın demem, bence leicester kazanır. hatta 2-3 farklı falan kazanır. dur sürpriz olarak öyle bi şey oyniim

porto-kopenhag: porto gidip forvet diye depoitre'yi (yı? yu? nası okunuyo?) aldı lan :( 2-3 sezon öncesinin beşiktaşı gibi bence şu an porto. benfica ve sporting gibi değiller. ayrıca kopenhag taş gibi takım. tabii ki onlar da portekiz'in üç büyükleri seviyesinde değil ama bu sezon cidden iyi kadroları var, ters ve pis bi takım çıkabilirler. revizyonist troçkist kırması menşevik alaşımı porto öcü gibi korkuyor solbakken yoldaşımdan. ben kopenhag puan çıkarırsa şaşırmam. 3-2 de bitebilir 0-0 da. sıkıntılı maç. ama çok saçmalamadığı takdirde kopenhag bence 2 fark yemez burda, value kesinlikle kopenhag tarafında. 1,61 ne amk şanlıurfa'yla oynasa yine alamaz o oranı porto.

juventus-sevilla: abi juventus efsane takım ya, bu sezon benim izleyip takip etmeyi en çok istediğim takım bunlar işte. geçen sene de yenmişlerdi galiba bunları burda. yine yenerler bence. sevilla tırt. üçüncü olup yine avrupa ligi'ne kapağı atmanın hesabını yapıyodur hıyarlar. handikap çıkar mı bilmem ama temiz galibiyeti bence çok güzel juve'nin. bu maçı kazanamıyolarsa zaten dünya savaşı çıkmış demektir, o zaman kaybettiğimiz paranın da önemi olmaz, her türlü yardırıyorum ben

lyon-zagreb: lyon'da yanılmıyosam lacazette başkan başta olmak üzere bissürü eksik var. forvetleri yok diyolardı. şikeci zagreb bok gibi takım ama çok uğraşırlarsa 0-0'a uzunca bi süre yatabilirler belki. 2.5 altının oranı bayağı yüksek göründü gözüme, ben onu aldım ama güvenerek herhangi bi bahis yapılmaz bu maça. aklıma serie b'den bi maç geldi. deplasman yardırıyo abi, form durumları o biçim. ev sahibinde as kadrodan 5-6 tane sakat var. ona rağmen garanti olsun diye gidip sadece çifte şans yazdım deplasman için. ne oldu dersin? üçüncü dakikada kırmızı kart gördü adamlar ahahajsj. yenildiler. ananı skim borghese
  • der meister  (14.09.16 16:52:59)
yine her günkü gibi Kurnaz ve Der Meister ile günün maçlarını yorumlama qeyfi yaptık ama bu sefer kafamda bir şeyler şekillenmedi.

temizinden Real kazanır'a basacağım herhalde 11'leri görünce.

dayanamayıp
City 1
L'kusen 1,5ü
Totnım iy0
Dortmund 2
Madrid h1
Leicester 02çş
Copenhagen 02çş
Juve j0
Lyon KG

kuponuna da bi 20-30 lira atarım heralde.

başka bir gün daha güzel kuponlardan para çıkarmak üzere...
  • nigeo  (14.09.16 17:03:38)
Ben bunu oynayacağım:

i.hizliresim.com
  • birşeylersoracağım  (14.09.16 17:14:43)
kandırıldık :((

bu kadar olur abi. hem juve hem real. güzel patladım ben. aslında para kazanılabilecek güzel maçlar da vardı. leicester, dortmund, city vs. oynanabilirdi gayet, ben onları tercih etmedim. güzel patladım. neyse yarın apoel yenecek, dertler bitecek.
  • der meister  (14.09.16 23:28:58)
valla ben 10 birim koydum totalde 6 kupona, 13 birim aldım. juve biraz bozdu.

  • kurnaz  (14.09.16 23:40:19)
@dm|

valla birader ben de gunu zararla kapattim ama RM cevirdigi icin cok minimal bi zarar oldu.
RM kazanamasaydi cok ciddi kaybetmis olacaktim. kismet artik. yarina yarin bakariz.

City/ye bu orandan kafa goz girmedigimiz icin de biz sucluyuz biraz.
  • nigeo  (14.09.16 23:40:32)
@millet

bahis sonrası dert yanılmaz, öyle olsaydı böyle olsaydı diye.

maç sonrası her şey aslında çok açıkmış gibi gelir. riski bundan dolayı dağıtmak lazım.
  • kurnaz  (14.09.16 23:42:33)
@kurnaz

ben de 13 birim yatirdim 12.sini geri aldim.

13te1 zarar ettim ama mutluyum valla RM maci dondugu icin.

hayirli olsun senin karin.
  • nigeo  (14.09.16 23:42:39)
arkadaşlar tahminleriniz gayet iyiymiş , lakin madrid ve juve herkesi patlattı bu akşam...ben city e yüklü girdim ve oradan kazandım...bu yıl madride bi süre bahis yapmamanızı öneririrm...bu sezon felaket kötü futbol oynuyorlar...sevillada yeni hocasıyla yavaş yavaş oturmaya başlamış bu yıl çok can yakacak gibi

bu arada bahis konuşabileceğimiz bi başlık vs varmıdır?
  • KingDagos  (14.09.16 23:57:10)
Beyler burasi internetin kadinlardan arindirilmis noktasi. Kadinlarin gormesini istemedigimiz her seyi burada yazabiliriz farkindasiniz degil mi yukarilari okuyup asla bu kisma kadar inmezler. Mod kadinlar bile inmez.

Kadinlardan cektigim kadar kimseden cekmedigim icin giybet time.
  • kosun lan mevzu var  (15.09.16 00:01:34)